Siatkarz Wieluń - Energetyk MCKiS Jaworzno. Teraz rywalizacja przenosi się do Wielunia

DRAPA
Pierwsze mecze fazy play-off są już za siatkarzami MCKiS-u Energetyk Jaworzno. Podopieczni Sławomira Gerymskiego w pierwszym pojedynku z Siatkarzem Wieluń zdominowali rywali.

Na zagrywce rewelacyjnie spisywał się m.in. Artur Kulikowski, a dzielnie wspierali go też Paweł Adamajtis i Adam Michalski.

Efekt był piorunujący, ponieważ "Energetyczni" wygrali przed własną publicznością 3:0, w setach do 13, 15 i 16! Nic nie zapowiadało tego, że w drugim spotkaniu role się odwrócą, tym bardziej, że jaworznianie wygrali w pierwszym secie do 19.

W kolejnych odsłonach proste błędy graczy Energetyka i świetna gra rywali w bloku doprowadziły do tego, że to przeciwnicy z Wielunia prowadzili już 2:1. W czwartym secie gospodarzom udało się jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, lecz w tie breaku już nie.

Teraz rywalizacja przenosi się do Wielunia, gdzie jutro (godz. 18) i w niedzielę (godz. 17) rozegrane zostaną kolejne mecze. Tymczasem jutro we własnej hali trzecie spotkanie z Sokołem Katowice rozegrają siatkarki MCKiS-u (godz. 16).

Jaworzno na Facebooku. Koniecznie dołącz do nas i bądź na bieżąco z tym co dzieje się w mieście!