Ciężkowianka zmiażdżyła na boisku Promyk Bolęcin

OPRAC.:
Kacper Jurkiewicz
Ciężkowianka wygrała mecz strzelając aż 8 goli.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuń zdjęcia w prawo - wciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Ciężkowianka wygrała mecz strzelając aż 8 goli. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuń zdjęcia w prawo - wciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Janusz Ciołczyk
Co to były za emocje. Ciężkowianka dokonała prawdziwej demolki i zmiażdżyła na boisku swoich przeciwników Promyk Bolęcin. Mecz zakończył się wygraną jaworznian 8:1.

Ciężkowianka rozgromiła Promyk Bolęcin

Ciężkowianka odniosła spektakularne zwycięstwo. Jaworzniccy piłkarze zmierzyli się z Promykiem Bolęcin doszczętnie niszcząc rywali na boisku w Ciężkowicach.

Pierwsza bramka padła już w piątej minucie, a kolejna w 13, przez co Ciężkowianka już zdobyła sporą przewagę nad przeciwnikami. Rywale zdobyli jedynie jedną bramkę i to pod koniec meczu, więc nie miała ona żadnego wpływu na jego rezultat.

Bramki dla Ciężkowianki strzelili: Woronowicz (5 minuta), Biel (13 minuta - karny), Biel (28 minuta), Prytko (48 minuta), Psioda (50 minuta), Biel (56 minuta), Kominiak Mateusz (77 minuta), Dziurowicz (80 minuta) i Sieprawski (88 minuta).

Zdobyte punkty sprawiły, że ciężkowiczanie awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli chrzanowskiej klasie A.
W najbliższą sobotę, 3 października, Ciężkowianka zmierzy się w kolejnym meczu w Alwerni z miejscowym MKS-em. Początek spotkania o godzinie 15.