Zmienna forma MCKiS Jaworzno

(jada)
Siatkarki z Jaworzna w tym sezonie marzą o utrzymaniu się w drugoligowych zmaganiach.
Podobnie jak siatkarze, tak i siatkarki Miejskiego Centrum Kultury i Sportu grały w miniony weekend w turnieju. Z tym że nie na swoich obiektach a w Częstochowie.

Za rywalki młode siatkartki z Jaworzna miały drużyny MMKS Bielsko-Biała, MOSiR Remagum Mysłowice i Domexu AZS Częstochowa.

- Graliśmy całkiem dobrą siatkówkę. Mimo, że zajęliśmy ostatecznie trzecie miejsce, to z formy i gry jestem coraz bardziej zadowolony. W tę sobotę gramy w pucharze Polski właśnie z mysłowiczankami, i przekonamy się czy forma dalej zwyżkuje - mówi trener Mariusz Łoziński.

Właśnie z tym zespołem nasze siatkarki przegrały po pięciosetowej walce. W drugim pojedynku z rywalkami z MMKS Bielsko-Biała. Tym razem spotkanie trwało cztery sety i zakończyło się wygraną 3:1 ekipy z Jaworzna. Niestety kolejny mecz to druga porażka. I nie pociesza fakt, że znów odniesiona po tie-breaku. W piątym secie jaworzniankom, które są beniaminkiem drugiej ligi w tym sezonie najwyraźniej zabrakło sił i pomysłu na rywalki. A wygrana dawałaby drugie miejsce w turnieju.