Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Jaworzno

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Kto wygrał wybory w Jaworznie? Sprawdź listy kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu i przekonaj się, kto uzyskał najwięcej głosów. Kogo wybrali do Parlamentu w 2019 roku mieszkańcy Jaworzna? Zobacz, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 32 i będzie nas reprezentować właśnie jako poseł, a kto dostał się do Senatu z okręgu nr 32 i niebawem będzie senatorem. Zobacz, ilu twoich faworytów wygrało wybory parlamentarne 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Jaworzno

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 32.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Chrobak Barbara Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 496
  • Procent głosów oddanych na listę: 33,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,64%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: urzędnik

2. Markowski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 324
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: politolog

3. Ciołczyk Janusz Kazimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 629
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: historyk

4. Peroń Krzysztof Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Zawiercie
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Bosak Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 736
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: górnik

6. Sporyszkiewicz Anna Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 309
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: chemik

7. Duda Andrzej Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 701
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Wojkowice
  • Zawód: politolog

8. Dratwa Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 240
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Zawiercie
  • Zawód: adwokat

9. Borówka Stanisław Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 304
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Poręba
  • Zawód: strażak

10. Góralczyk Marcin Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 572
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: ekonomista

11. Kałuża Anna Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 601
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: zootechnik

12. Paradzińska Ewa Bogusława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: ekonomista

13. Janik Ewa Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 467
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: przedsiębiorca

14. Dobrowolski Cezary Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 167
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Czeladź
  • Zawód: artysta

15. Bebeńca Agata Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 156
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wojkowice
  • Zawód: urzędnik

16. Labocha Eliza Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Góra Włodowska
  • Zawód: dziennikarz

17. Kmita Tomasz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 265
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Będzin
  • Zawód: strażak

18. Dąbrowa Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 697
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Pilica
  • Zawód: rolnik

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Malik Ewa Danuta ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 46 773
  • Procent głosów oddanych na listę: 37,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 13,94%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Andzel Waldemar Franciszek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 21 723
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,48%
  • Miejsce zamieszkania: Rogoźnik
  • Zawód: politolog

3. Warwas Robert Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 354
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,07%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: politolog

4. Nowicka Danuta Czesława ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 7 574
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,26%
  • Miejsce zamieszkania: Zawiercie
  • Zawód: metalurg

5. Materla Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,91%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

6. Kozik Marcin Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 851
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,04%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: politolog

7. Zarychta-Surówka Małgorzata Wioletta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 197
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,36%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: radca prawny

8. Piątek Zbigniew Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 628
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

9. Szydlik Bożena Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 295
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Włodowice
  • Zawód: pielęgniarka

10. Wilk Kazimierz Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 004
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: górnik

11. Wardenga Lena Marzena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 581
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Czeladź
  • Zawód: ekonomista

12. Derela Maciej Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Żarnowiec
  • Zawód: politolog

13. Cieślik Beata Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 314
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: filolog

14. Szopa Paweł Ludwik ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 046
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,61%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: prezes

15. Trawczyńska Ewa Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 772
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Sławków
  • Zawód: lekarz weterynarii

16. Głąb Zenon Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 831
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Rokitno Szlacheckie
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

17. Curyło Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 969
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,89%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: dyrektor generalny i zarządzający

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Czarzasty Włodzimierz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 31 244
  • Procent głosów oddanych na listę: 42,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,31%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: politolog

2. Adamczyk Rafał Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 148
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,62%
  • Miejsce zamieszkania: Będzin
  • Zawód: samorządowiec

3. Ziegler-Chamielec Anita Kornelia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 937
  • Procent głosów oddanych na listę: 4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,88%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Nitwinko Wojciech Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 964
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,48%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: politolog

5. Litewka Łukasz Karol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 733
  • Procent głosów oddanych na listę: 15,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,5%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: socjolog

6. Kot Magdalena Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 686
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Żarnowiec
  • Zawód: ekonomista

7. Chudzikiewicz Wacław Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 671
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: technik mechanik

8. Dziubka Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 243
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: politolog

9. Kuźnicki Adrian Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 679
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Zawiercie
  • Zawód: specjalista ds. sprzedaży

10. Półtorak Ewa Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 698
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: animator kultury

11. Łubek Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 428
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: politolog

12. Gładkowski Marcin Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: logistyk

13. Filik Anna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Czeladź
  • Zawód: urzędnik

14. Granat Aleksandra Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 479
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: nauczyciel biologii

15. Łukasik Damian Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 712
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Łazy
  • Zawód: prawnik

16. Czajer Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 529
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Będzin
  • Zawód: architekt wnętrz

17. Ciastoń Łukasz Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 600
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: urzędnik samorządowy

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Janoska Jerzy Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 52,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,4%
  • Miejsce zamieszkania: Fugasówka
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Kolczyk Marcin Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 615
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Sławków
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Sikora Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 839
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Będzin
  • Zawód: mechanik urządzeń przemysłowych

4. Oleksiewicz Grzegorz Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 473
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Będzin
  • Zawód: mechanik pojazdów samochodowych

5. Jakóbik Artur Karol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 275
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: elektroenergetyk nastawni

6. Klarczyńska Olga Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Żarnowiec
  • Zawód: student

7. Krzyżak Monika Mirella ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 568
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Piekary Śląskie
  • Zawód: ekonomista

8. Koclęga Jagoda Magda ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Zawiercie
  • Zawód: handlowiec

9. Cygan Renata Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 559
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: Księgowa

10. Mizdra Ryszard Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 300
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: adwokat

11. Grabowski Wojciech Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 741
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: operator urządzeń do przetwórstwa mięsa

12. Surmik Dominika Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 311
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: studentka

13. Cieślik Robert Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 465
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Będzin
  • Zawód: mechanik pojazdów samochodowych

14. Dąbrowska Małgorzata Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 406
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: archiwista

15. Lorek Magdalena Ilona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 354
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Sławków
  • Zawód: biomasażysta

16. Gorel Ewelina Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 68
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Bytom
  • Zawód: sprzedawca

17. Osial Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Zawiercie
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

18. Pałka Krzysztof Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 671
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Zawiercie
  • Zawód: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Saługa Wojciech Paweł ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 738
  • Procent głosów oddanych na listę: 18,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,59%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: ekonomista

2. Dolniak Barbara ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 39 656
  • Procent głosów oddanych na listę: 39,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,82%
  • Miejsce zamieszkania: Będzin
  • Zawód: prawnik

3. Bochenek Mateusz Andrzej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 15,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,6%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: urzędnik samorządowy

4. Nemś Anna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 749
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,8%
  • Miejsce zamieszkania: Zawiercie
  • Zawód: poseł

5. Węgrzynowicz Marek Romuald ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 335
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,99%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: prawnik

6. Łapaj Bożena Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 960
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Będzin
  • Zawód: emeryt

7. Klimek Maciej Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 020
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Wojkowice
  • Zawód: nauczyciel akademicki

8. Kosmala-Gąsior Teresa Mieczysława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 402
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Goląsza Górna
  • Zawód: emeryt

9. Zapart Marcin Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 643
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworzno
  • Zawód: student

10. Szczepanek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 520
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: dyrektor operacyjny

11. Milej Ryszard Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 100
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: prezes zarządu

12. Sochacki Jarosław Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 606
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Zawiercie
  • Zawód: instruktor sportu

13. Solipiwko Renata Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 310
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: fizjoterapeuta

14. Skotalczyk Ewa Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 572
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa Górnicza
  • Zawód: lekarz medycyny

15. Janeczek Marcin Bernard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 270
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Poręba
  • Zawód: nauczyciel

16. Ochęduszko-Ludwik Małgorzata Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Będzin
  • Zawód: urzędnik samorządowy

17. Liegmann Elżbieta Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 216
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Zawód: opiekun osób starszych

18. Moćko Jolanta Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,76%
  • Miejsce zamieszkania: Czeladź
  • Zawód: urzędnik samorządowy

Dowiedz się więcej

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Jaworzno

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 77.

Dudek Jacek Piotr ❌

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 56 789
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 40,4%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: prawnik

Sekuła Joanna ✔️

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 83 771
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 59,6%
  • Miejsce zamieszkania: Sosnowiec
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: dyrektor generalny

Dowiedz się więcej

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Jaworzno - Jaworzno Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3