Zobacz wideo: Waloryzacja 2023. Takie mają być podwyżki emerytur
We Włocławku w Zespole Szkół Ekonomicznych zebrali się uczestnicy uroczystości wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2022/2023 dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Włocławek oraz z powiatów: aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego, rypińskiego i włocławskiego.
Ponadto podczas uroczystości wręczone zostały odznaczenia państwowe i medale resortowe przyznane nauczycielom i pracownikom placówek edukacyjnych z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
BRĄZOWY KRZYŻ ZASŁUGI
- Magdalena Górnik - Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku
MEDAL ZŁOTY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
- Elżbieta Kostrzewa - Przedszkole Samorządowe z Oddziałem Integracyjnym w Lubrańcu
- Barbara Rolirad - Miejski Zespół Szkół w Radziejowie
- Ewa Luboń - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
- Ewa Drożdż - Szkoła Podstawowa nr 2 we Włocławku
- Grażyna Serkowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
MEDAL SREBRNY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ
- Wiesław Karbowski - Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
- Andrzej Rosół - Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego Kolegium Kujawskie w Aleksandrowie Kujawskim
MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
- Elżbieta Lampowska - Szkoła Podstawowa w Płowcach
- Aleksandra Rawska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach
- Katarzyna Drzewucka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
- Edyta Hankowska-Czerwińska - I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
- Mirella Kułaczkowska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechocinku
- Janusz Szałek - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaniu
- Edyta Jaszczak - Szkoła Podstawowa Specjalna nr 4 w Aleksandrowie Kujawskim
- Beata Sobczak - Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Ciechocinku
Stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymali:
- Julia Augustyniak - uczennica klasy czwartej Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku
- Roksana Balcerak - uczennica klasy trzeciej Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 im. mjra Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Aleksandrowie Kujawskim
- Szymon Birban - uczeń klasy czwartej I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
- Kamila Błaszkiewicz - uczennica klasy czwartej Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu.
- Jakub Borucki - uczeń klasy czwartej Technikum w Zespół Szkół Technicznych im. Ziemi Dobrzyńskiej w Lipnie
- Piotr Budziński - uczeń klasy czwartej Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu
- Gracjan Czarnecki - uczeń klasy czwartej Liceum Ogólnokształcącego im. Franciszka Becińskiego w Zespole Szkół w Lubrańcu
- Karolina Czubakowska - uczennica klasy czwartej Akademickiego Technikum Wojskowego im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku
- Marcin Mateusz Danielak - uczeń klasy czwartej Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Rolnicze CKU w Przemystce
- Anna Derkowska - uczennica klasy czwartej Technikum nr 2 w Zespół Szkół nr 3 im. Bogdana Chełmickiego w Rypinie
- Wojciech Drożyński - uczeń klasy czwartej Technikum w Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem
- Klaudia Fereniec - uczennica klasy drugiej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zespole Szkół nr 4 we Włocławku
- Nadia Elżbieta Filipiak - uczennica klasy trzeciej Technikum w Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie
- Mateusz Gawłowski - uczeń klasy czwartej Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Długosza w Zespole Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza we Włocławku
- Jakub Gitner - uczeń klasy czwartej Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Zespole Szkół w Lipnie
- Szymon Stanisław Gontarek - uczeń klasy czwartej Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Kowalu
- Maria Grzędzicka - uczennica klasy czwartej Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych we Włocławku
- Oliwia Guźlecka - uczennica klasy czwartej Technikum w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce
- Hidzran Ibrahimova - uczennica klasy czwartej III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej we Włocławku
- Marta Kaczalska - uczennica klasy drugiej Akademickiego Technikum Wojskowego im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku
- Piotr Jan Kapuściński - uczeń klasy czwartej Technikum nr 5 w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
- Wiktoria Kędzierska - uczennica klasy czwartej Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku
- Monika Julia Kowalska - uczennica klasy czwartej Technikum nr 2 w Zespole Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej - Curie we Włocławku
- Luiza Weronika Kubera - uczennica klasy czwartej Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku
- Marcelina Kucharska - uczennica klasy czwartej Liceum Sztuk Plastycznych w Rypinie
- Dawid Kuliński - uczeń klasy czwartej Technikum nr 5 w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
- Patrycja Kwiatkowska - uczennica klasy czwartej Szkoły Technicznej Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Aleksandrowie Kujawskim
- Małgorzata Katarzyna Lewandowska - uczennica klasy czwartej Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim
- Roksana Lewandowska - uczennica klasy czwartej II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 2 im. mjra Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Aleksandrowie Kujawskim
- Szymon Lewandowski - uczeń klasy drugiej Technikum w Zespole Szkół w Kowalu
- Adrian Linert - uczeń klasy czwartej Technikum w Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie
- Oliwier Lis - uczeń klasy drugiej Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku
- Natalia Maciejewska - uczennica klasy czwartej Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu Marysinie
- Julia Madajczyk - uczennica klasy czwartej Szkoły Technicznej Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Aleksandrowie Kujawskim
- Konrad Majewski – uczeń klasy czwartej Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 3 im. Bogdana Chełmickiego w Rypinie
- Amelia Malon - uczennica klasy czwartej Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Izbicy Kujawskiej
- Bartosz Mańkowski – uczeń klasy czwartej Technikum w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chodczu
- Łukasz Mendel - uczeń klasy czwartej Technikum nr 6 w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku
- Aleksandra Muranowska - uczennica klasy czwartej Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem
- Marika Murawska - uczennica klasy czwartej Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu
- Kewin Nowacki – uczeń klasy czwartej Technikum w Zespole Szkół Technicznych im. Ziemi Dobrzyńskiej w Lipnie
- Zuzanna Małgorzata Palińska - uczennica klasy czwartej Liceum Sztuk Plastycznych w Rypinie
- Julia Pawlak - uczennica klasy trzeciej Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku
- Izabela Pietrkiewicz - uczennica klasy trzeciej Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu
- Julia Pietrusiak - uczennica klasy czwartej Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Łokietka w Zespole Szkół i Placówek w Radziejowie
- Weronika Piszczałkowska - uczennica klasy drugiej II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika we Włocławku
- Martyna Podolska - uczennica klasy czwartej Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Ciechocinku
- Dominika Pokora - uczennica klasy czwartej Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku
- Oliwia Ratajczyk - uczennica klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Rolnicze CKU w Przemystce
- Marta Sakowska - uczennica klasy czwartej Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu
- Wiktoria Oliwia Seklecka - uczennica klasy czwartej Technikum w Zespole Szkół w Kowalu
- Julia Sikorska - uczennica klasy drugiej Technikum w Zespole Szkół w Kowalu
- Krystyna Skulimowska - uczennica klasy trzeciej Technikum nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych we Włocławku
- Bartosz Sochaczewski - uczeń klasy trzeciej Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego nr 1 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku
- Piotr Stecyk – uczeń klasy czwartej Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Salezjańskiego im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego „Kolegium Kujawskie” w Aleksandrowie Kujawskim
- Tomasz Stefański – uczeń klasy trzeciej Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie
- Piotr Stępiński – uczeń klasy czwartej Technikum nr 6 w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku
- Julia Szadkowska - uczennica klasy trzeciej Technikum w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chodczu
- Adrian Szymański - uczeń klasy czwartej Technikum w Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem
- Aleksandra Śmiechowska - uczennica klasy trzeciej Technikum w Zespole Szkół w Dobrzyniu na Wisłą
- Agata Świątkowska - uczennica klasy czwartej Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 im. mjra Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Aleksandrowie Kujawskim
- Paweł Tatkowski - uczeń klasy drugiej I Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Czesława Lissowskiego w Rypinie
- Agnieszka Wilkowska - uczennica klasy czwartej Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu Marysinie
- Patryk Zieliński – uczeń klasy czwartej Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie
- Szymon Jacek Zufla - uczeń klasy czwartej Technikum nr 2 w Zespole Szkół Chemicznych im. M. Skłodowskiej - Curie we Włocławku
- Żaneta Żurańska - uczennica klasy czwartej Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?