Szczakowianka Jaworzno przegrała i spadła na ostatnie miejsce w tabeli III ligi [ZDJĘCIA]

TOS
Szczakowianka Jaworzno przegrała rozgrywane w świąteczną sobotę spotkanie III ligi z Ruchem Radzionków i spadła tym samym na ostatnie miejsce w tabeli III ligi. Będący do tej pory outsiderem Piast Strzelce Opolskie wygrał bowiem w Piotrówce i wyprzedził podopiecznych Andrzeja Sermaka.

Goście z Radzionkowa prowadzenie objęli prowadzenie już w 9. minucie spotkania, kiedy to rzut karny wykorzystał Damian Sadowski. Ten sam zawodnik tuż po zmianie stron podwyższył na 2:0. Szczakowiance udało się tylko raz trafić do bramki. W 63. minucie gola zdobył Paweł Sermak. Trzy punkty pojechały jednak do Radzionkowa.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU IV LIGI ZAGŁĘBIAK DĄBROWA GÓRNICZA - GÓRNIK PIASKI

Szczakowianka: Kojdecki - Franiel, Kiczynski, Kalka, Holewa (58. Dworak), Sermak, Mrozek, Biskup, Fraś (52. Kędroń), Sieniawski, Malicki.

Za tydzień w ostatniej kolejce I etapu rozgrywek III ligi Szczakowianka Jaworzno zagra w Gliwicach z Piastem II.