Start Namysłów - Szczakowianka Jaworzno 0:3. Pewne zwycięstwo Szczaksy na zakończenie rundy

Ivan
sxc.hu
Zwycięstwem 3:0 zakończyło się ostatnie jesienne spotkanie Szczakowianki Jaworzno w III lidze. Szczaksa wygrała w Namysłowie z tamtejszym Startem.

Szczakowianka już do przerwy prowadziła 2:0. Wynik spotkania w 4. minucie gry otworzył Marcin Kondzielnik. Na 2:0 Podwyższył Jakub Dziółka, w 38. minucie gry.

Wynik spotkania ustalił Józef Misztal w 62 minucie.

Tym samym Szczakowianka Jaworzno zakończyła rundę jesienną rozgrywek na piątej pozycji. Szczaksa w piętnastu spotkaniach zgromadziła 26 punktów, odnosząc 7 zwycięstw i pięć remisów. Pozostałe trzy spotkania zakończył się porażkami biało-czerwonych.

Jaworznianie do lidera - Przyszłości Rogów - tracą sześć punktów.

TOP20: Poznaj najpopularniejsze kluby piłkarskie województwa śląskiego! Wygrało...Zagłębie Sosnowiec!