Wybierz region

Wybierz miasto

  Wygraj zaproszenia na mecz Górnik Zabrze vs Lechia Gdańsk

  Już w najbliższą niedzielę 1 czerwca na stadionie w Zabrzu odbędzie się niezwykle emocjonujące spotkanie Górnik Zabrze vs Lechia Gdańsk Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chciałbyś obejrzeć ten mecz na żywo wraz z przyjaciółmi, weź udział w naszym konkursie. Do rozdania mamy zaproszenie dla czterech osób oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy!

  Co należy zrobić, aby zawalczyć o zaproszenie na mecz Górnik Zabrze vs Lechia Gdańsk? Wystarczy, że za pomocą formularza poniżej wyślesz zdjęcie przedstawiające Ciebie i Twoją rodzinę lub przyjaciół w trakcie kibicowania oraz krótko opiszesz Wasz sposób dopingowania.

  Autor zdjęcia, które uzyska najwyższą liczbę głosów otrzyma w nagrodę zaproszenie dla czterech osób na mecz Górnik Zabrze vs Lechia Gdańsk, który odbędzie się już 1 czerwca na stadionie w Zabrzu oraz zestaw gadżetów od Ekstraklasy.

  Na zgłoszenia czekamy do 30 maja do godz 10.00. Głosowanie potrwa od 28 do 30 maja do godz 12.

  Do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych (w tym numeru PESEL), co umożliwi odebranie biletów bezpośrednio na stadionie.

  Zapraszamy do udziału – pokażcie, jak wspólnie kibicujecie swojej drużynie!

  Regulamin plebiscytu


  • Zobacz więcej

   Rodzinne kibicowanie

   1 miejsce

   Głosów: 1

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Kto powinien zostać prezydentem Jaworzna? Oddaj głos na swojego kandydata! [WYBORY 2018]

  Kto powinien zostać prezydentem Jaworzna? Oddaj głos na swojego kandydata! [WYBORY 2018]

  Wybory samorządowe już 21 października 2018 r. Kto powinien zostać prezydentem Jaworzna? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie przedwyborczej. Oddaj głos na...

  Inne plebiscyty