Na koniec rundy zasadniczej z GTPS Gorzów

(pas)
Nie udała się zawodnikom Energetyka Jaworzno wyprawa do Bielska-Białej, gdzie zmierzyli się z tamtejszym BBTS-em. Gospodarze wykazali się większą precyzją, popełniali mniej błędów i ostatecznie zwyciężyli 3:1.

Nie udała się zawodnikom Energetyka Jaworzno wyprawa do Bielska-Białej, gdzie zmierzyli się z tamtejszym BBTS-em.
Gospodarze wykazali się większą precyzją, popełniali mniej błędów i ostatecznie zwyciężyli 3:1. Najbardziej zacięte były pierwsze dwie partie, które kończyły się na przewagi. Najpierw skuteczniejsi byli jaworznianie i wygrali 26:24, ale BBTS udanie zrewanżował się w drugim secie.

Zwycieżył 27:25, doprowadzając do remisu. Kolejne minuty spotkania to już wyraźna dominacja gospodarzy. Podopieczni Grzegorza Wagnera zwyciężyli dwa razy 25:17 i zgarnęli cenne 3 punkty. To pozwoliło im wyprzedzić w tabeli sobotnich rywali.

Jutro Energetyk także czeka trudny pojedynek wyjazdowy z GTPS-em Gorzów Wielkopolski.