MTS na równi pochyłej

(jada)
Zespół pierwszoligowego MTS Chrzanów do rozpoczęcia rozgrywek ligowych ma jeszcze trochę czasu. W przerwie szczypiorniści rozgrywają mecze sparingowe. W ostatnim rozegranym w środę MTS przegrał łatwo z drugoligowcem - ...

Zespół pierwszoligowego MTS Chrzanów do rozpoczęcia rozgrywek ligowych ma jeszcze trochę czasu. W przerwie szczypiorniści rozgrywają mecze sparingowe. W ostatnim rozegranym w środę MTS przegrał łatwo z drugoligowcem - AZS Katowice 29:35.

Dla kibiców wynik spotkania mógł stanowić zaskoczenie. Jednak piłkarzom ręcznym z Chrzanowa chyba bliżej do drugiej ligi. Początek spotkania to fatalne pudła miejscowych. Goście pewnie punktowali. Po dwóch straconych bramkach chrzanowianie nawet objęli prowadzenie 7:4! Nie pomogła w meczu z AZS znakomita postawa Piotra Rokity, bramkarza miejscowych. Na przerwę gospodarze schodzili z jednobramkową zaliczką, przy stanie 13:12. Druga połowa to przejęcie inicjatywy przez gości (24:21, 29:23, 35:29).

MTS Chrzanów - AZS Katowice 29:35 (13:12)

MTS: Piotr Rokita - Kruczek 7/2, Skoczylas 4, Zduń 4,

P. Biłko 3 (1x2min), Ostrowski 3, Kozłowski 2, Wodarski 2, Bugajski 1, Piekarczyk 1/1,

Pytlik 1, Paweł Rokita 1, Biel, K. Biłko, Kobiela, Zubik.