Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dodatnie temperatury sprawiają, że Miejskie Centrum Kultury i Sportu ma na razie problem z otwarciem lodowiska, które od kilku lat zimą powstaje przed halą sportową w centrum.

W tym roku pierwotnym terminem otwarcia miał być 27 grudnia. Jednak dodatnie temperatury i długoterminowe prognozy, w których na próżno szukać mroźnej zimy, wskazują na to, że lodowisko w tym roku raczej otwarte nie będzie.

Zlikwidowali kasę biletową na dworcu PKP: Biletu na dworcu nie kupisz! Kasa zamknięta!

Jak jednak podkreślają przedstawiciele MCKiS-u lodowisko w tym sezonie na pewno zostanie uruchonione, nawet na krótki okres.

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Olo (gość)

Ruda Śląska nie przejmuje się pogodą i 16 grudnia uruchamia dwa lodowiska .Najlepiej wszystkim obarczyć pogodę ! Przecież nie zostały podjęte żadne kroki do uruchomienia lodowiska ( taflę porasta trawa) - kasa Jaworznicka poszła na DROGI ! Lepiej powiedzcie to otwarcie wszystkim . Najlepiej w Jaworznie pozamykać wszystko lodowisko , basen , stadiony , kina - co będzie następne?