III liga: Szczakowianka Jaworzno - Górnik Wesoła 3:0. Szczaksa zaczyna od wysokiego zwycięstwa!

ivan / źródło: jaworznianin.pl
sxc.hu
Szczakowianka Jaworzno znakomicie rozpoczęła nowy sezon w III lidze. Podopieczni Radosława Gabigi wygrali u siebie z Górnikiem Wesoła aż 3:0.

Pierwszy mecz w sezonie był dla kibiców sporą zagadką. Latem w zespole doszło do wielu zmian. Wszyscy więc z niecierpliwością wyczekiwali jak ta rewolucja wpłynie na zespół.

Jak się okazało kibice nie mieli powodów do obaw. Szczakowianka prowadzenie objęła tuż przed przerwą. Po ładnej, zespołowej akcji wynik spotkania otworzył Michał Skórski.

Na 2:0 pięknym strzałem zza pola karnego podwyższył w 53. minucie Dawid Mróz. Wynik spotkania ustalił w 87 minucie gry Artur Karpowicz, wykorzystując rzut karny, podyktowany za faul na Jacku Rokosie.

III liga: Zobacz komplet wyników i tabelę!

Szczakowianka Jaworzno – Górnik Wesoła 3:0
1:0 Skórski 43'