Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Energetyk w końcu wygrywa

Ivan
ivan
Pierwsze zwycięstwo w sezonie zanotowali siatkarze pierwszoligowego MCKiS Energetyk PKE Jaworzno. Podopieczni Sławomira Gerymskiego pokonali we własnej hali Orła Międzyrzecz 3:2.

Obie drużyny przystępowały do tego spotkania z nożem na gardle. Bowiem obie w dwóch poprzednich kolejkach rozpoczynających sezon 2010/2011 nie tylko nie wygrały ale nie ugrały nawet jednego seta. Dla obu był to więc mecz o pierwszą zdobycz. I obie ją zdobyły.

Po zaciętym pięciosetowym pojedynku obie drużyny podzieliły się punktami. Dwa przypadły gospodarzom z Jaworzna, jeden gościom. Każdy set był niezwykle zacięty, o czym najlepiej swiadczy fakt, że poszczególe sety kończyły się wynikami 29:27, 24:26, 25:27, 29:27, 15:13.

Skład Energetyka: Kwasowski, Kozłowski, Sokołowski, Szlubowski, Kulikowski, Fitrzyk, Sobczak (libero) oraz Adamajtis, Glinka, Żmuda, Jędryczka, Olszowski.