Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Energetyk - Trefl 3:1 [ZDJĘCIA + WIDEO]. W Jaworznie wicelider na kolanach!

Patryk Drabek
Cztery emocjonujące sety zobaczyli kibice w hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej. Siatkarze Trefla Gdańsk, zajmujący w I lidze drugie miejsce, nie byli w stanie zatrzymać rozpędzonych jaworznian!

Ostatecznie zawodnicy dowodzeni przez Sławomira Gerymskiego wygrali 3:1 (25:17), (27:25), (20:25), (28:26), a popisowe zawody rozgrywali przede wszystkim Artur Kulikowski, Dominik Żmuda i Paweł Adamajtis. Pierwsi dwaj fantastycznie zagrywali, odrzucając rywali od siatki, a Adamajtis był niemal nie do zatrzymania w ataku. W trzeciej partii jaworznicka machina nieco się zacięła i ten set padł łupem gdańszczan. Gospodarze zachowali jednak spokój, a cały mecz rozstrzygnęli w czwartej odsłonie, gdy na miano najlepszego na parkiecie zapracował Władysław Olszowski.

Energetyk wystąpił w składzie: Kwasowski, Glinka, Adamajtis, Kulikowski, Żmuda, Olszowski, Sobczak (libero) oraz Kozłowski, Szlubowski i Jędryczka.

Zobacz fragment spotkania z Treflem!

W środę jaworznianie zagrają u siebie z Jokerem Piła. Początek o godz. 18 w hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80.

Więcej o meczu z Treflem przeczytasz w piątkowym Tygodniku Powiatowym w Jaworznie.