Ciężkowianka Jaworzno wygrała z z MKS Fablok Chrzanów

OPRAC.:
Kacper Jurkiewicz
Ciężkowianka Jaworzno ponownie odniosła zwycięstwo na boisku.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuń zdjęcia w prawo - wciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Ciężkowianka Jaworzno ponownie odniosła zwycięstwo na boisku. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuń zdjęcia w prawo - wciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Janusz Ciołczyk
Jaworznianie mogą być dumni. Ciężkowianka odniosła kolejny sukces. Tym razem w starciu z MKS Fablok Chrzanów wygrała mecz 4-0.

Ciężkowianka Jaworzno znów triumfuje

Ciężkowianka Jaworzno ma na swoim koncie kolejny sukces. Tym razem na boisku zmierzyła się z MKS Fablok Chrzanów. Swoich rywali pokonali 4:0.

Pierwszą bramkę dla Ciężkowianki strzelił Biel w 13 minucie, drugą Woronowicz w 18 minucie, dwie ostatnie bramki zdobył Warzecha w 76 i 85 minucie. Rywal miał naprawdę mocny zespół, a jednak świetna Ciężkowianka go pokonała. Jest to najwyższa wygrana „Ciężkowianki” w konfrontacjach między tymi drużynami od niemal 40 lat.

Co ciekawe na bramce Ciężkowianki stanął weteran Artur Kominiak, a jego syn 15-letni Mateusz Kominiak działa na linii pomocy i w sobotę zaliczył dwie asysty przy bramkach. Taka sytuacja, w której ojciec gra z synem w historii najnowszej „Ciężkowianki” zdarzyła się po raz trzeci.

"Ciężkowicki walec” kontynuuje zwycięską passę. W ostatnich czterech spotkaniach zawodnicy z Jaworzna oprócz kompletu 12 punktów mogą się pochwalić stosunkiem bramkowym 20-4. Dzięki zdobytym punktom ciężkowiczanie awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli chrzanowskiej klasie A.

Kolejny mecz już w sobotę 24 października. Ciężkowianka zmierzyć się ma z Startem Kamień. Drużyna ta lideruje w chrzanowskiej klasie „A”. Początek spotkania o godzinie 15 w Kamieniu.