Kto robi w woj. śląskim najlepsze zdjęcia ślubne? Konkurencja olbrzymia, ceny często wysokie - a pewności zawsze brak! Ten konkurs kierujemy do tych, którzy organizują sesje ślubne. Powyżej prezentujemy zdjęcia, które brały udział w naszej zabawie w roku 2013...

Zdjęcia ślubne - najlepszy fotograf ślubny i studio fotograficzne 2015 [KONKURS]

Zdjęcia ślubne - komu je zlecić?! Przed tym dylematem stanie każda para, która zdecyduje się na sformalizowanie swojego związku.

Wybrać plener czy studio? A jak plener to las, zamek, plaża czy może stara cementownia. Studia fotograficzne prześcigają się w pomysłach. Ale które wybrać? Który fotograf czy studio fotograficzne zrobi zdjęcia najciekawsze, najładniejsze...

Konkurs skierowany do autorów sesji ślubnych

Pochwalcie się swoimi zdjęcia! Nagrodą jest m.in. kampania promocyjna w serwisie NaszeMiasto.pl, nagrody książkowe...

Pochwalcie się swoimi najlepszymi zdjęciami ślubnymi - Wasze fotografie zobaczy tysiące internautów!

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE KONKURSOWE - KLIKNIJ!Konkurs

1. W plebiscycie może wziąć udział każde studio fotograficzne lub fotograf który organizuje sesje ślubne w woj. śląskim.

2. Każdy uczestnik plebiscytu może przysłać po maksymalnie osiem zdjęć swojego autorstwa do plebiscytu "Zdjęcia ślubne - najlepsze studio fotograficzne".

3. Do 29 marca 2015 czekamy na fotografie. Zgłoszenie powinno zawierać fotografie, nazwę zakładu fotograficznego/imię i nazwisko fotografa, krótki opis, adres, zgodę na publikację w serwisie NaszeMiasto.pl i gazecie Dziennik Zachodni.

4. O tym czy zdjęcie zakwalifikuje się do konkursu - decyduje redakcja.

5. Głosowanie w plebiscycie, trwać będzie w terminie 30 marca - 26 kwietnia 2015 r.

7. Zwycięzców wybiorą internauci podczas głosowania.

8. Nagrodami dla zwycięskiego studia będzie m.in.kampania promocyjna w serwisie NaszeMiasto.pl, wywiad ze zwycięzcą w gazecie NaszeMiasto.pl. Dwa najwyżej ocenione studia nagrodzimy również zestawem książek wyd. Helion "Cyfrowa fotografia ślubna - warsztaty fotograficzne" oraz "Fotografia ślubna - emocje uchwycone światłem".

9. Redakcja zastrzega sobie możliwość odwołanie plebiscytu w przypadku otrzymania niedostatecznej ilości zdjęć do konkursu.

Rozrywka

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

podpis1018 (gość) (tomaszek82)

Panna w kiecce stoi. A co ma kur... w spodniach stać? no chyba to są ślubne zdjęcia. Zdjęcia są fantastyczne, dopóki retusz dotyka tylko koloru czy wygładzenia twarzy to dla mnie jest ok, co innego jak już jest komputerowe odchudzanie albo jakieś dziwne efekty. Mi się jego zdjęcia bardzo podobają i z tego co wiem to jeszcze wielu osobom. Sorry ale żenująco brzydkie zdjęcia są jakis fotografów "no name" którzy kupili lustrzanke, skończyli odpowiedni kierunek 10 lat temu i mimo braku pasji starają się zarabiać na czymś co mogłaby mi zrobić koleżanka gdybym miała lustrzanke.

WAFELCD (gość) (tomaszek82)

Widzę, że jesteś uprzedzony albo skłócony ze stylova.com. Raz - nie ma tu ich zdjęć. Dwa - większość zdjęć tutaj pokazanych niczym specjalnym się nie wyróżnia, i też jest zrobiona "do bólu jak wszyscy, panna w kiecce stoi, on ją ciamka po szyi,ładne obrazki i nic więcej.. d.py nie urywa. poprostu zdjęcia, przeretuszowane, przekolorowe."

Zadowolony klient (gość)

Agnieszka Mandal K-ce!!!Bardzo profesjonalna sesja duzo wiecej zdjec niz zaklada umowa i wszystko w dobrej jakosci(cd,album)polecam

TE-KIERO (gość)

Najlepsze foty robi CIUA... jak ktoś nie wie o co chodzi to nawet IVENT TIMBILDINGOWY mu nie pomoże...

tomaszek82 (gość)

Nie wiem kim jesteś, ale zacznij współprace z kimś innym. Najlepiej z instakramem, tam są lepsze zdjęcia.

Maćko (gość)

Witam, polecam do skorzystania z usług fotograficznych http://www.grabowski-foto.pl. Fotograf wykonuje bardzo dobre zdjęcia. Jakość fotografii jest na najwyższym poziomie artystycznym. Wiem co mówię, ponieważ już współpracowałem z tą pracownią fotograficzną. Naprawdę warto skorzystać, polecam!

tomaszek82 (gość) (kikooo)

sorry gościu, ale stylova.com robi zdjęcia do bólu jak wszyscy, panna w kiecce stoi, on ją ciamka po szyi,ładne obrazki i nic więcej.. d.py nie urywa. poprostu zdjęcia, przeretuszowane, przekolorowe. Tandeta dla plebsu, ktora w telewizorze inaczej niż na kontarście dynamicznym nie bedzie nic ogladać. Sorry, ale stylova.com jest dla zwykli.pl

tomaszek82 (gość)

sorry gościu, ale stylova.com robi zdjęcia do bólu jak wszyscy, panna w kiecce stoi, on ją ciamka po szyi,ładne obrazki i nic więcej.. d.py nie urywa. poprostu zdjęcia, przeretuszowane, przekolorowe. Tandeta dla plebsu, ktora w telewizorze inaczej niż na kontarście dynamicznym nie bedzie nic ogladać. Sorry, ale stylova.com jest dla zwykli.pl