Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3 [ZDJĘCIA KIBICÓW]

L. Jaźwiecki
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław. Na trybunach pojawiło się około 4 tysiące widzów, w tym około 150 osobowa kibiców z Wrocławia Marzena Bugała-Azarko
Po dwóch wyjazdowych spotkaniach piłkarze Zagłębia Sosnowiec wrócili na swój stadion. W kończącym 6. kolejkę spotkań beniaminek zmierzył się ze Śląskiem Wrocław. Na trybunach pojawiło się około 4 tysięcy widzów, w tym około 150-osobowa grupa kibiców z Wrocławia. Sosnowiczanie na początku nie mieli powodów do radości, już w 11 minucie piłkarze Śląska wyszli na prowadzenie. Ale skończyło się remisem 3:3.

Mecz Zagłębia Sosnowiec ze Śląskiem kończył 6. kolejkę Lotto Ekstraklasy. Mimo transmisji telewizyjnej w Eurosporcie na trybunach pojawiło się sporo kibiców. Od pierwszych minut wspierali swoich piłkarzy i nawet kiedy Zagłębie straciło bramkę nie przestali ich dopingować.

Mecz w Sosnowcu oglądał Jerzy Dudek, brat trenera Zagłębia Dariusza Dudka.