Zaginął Antoni Hanusiak

Zaginął Antoni Hanusiak (© policja w Jaworznie)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jaworznicka policja poszukuje zaginionego Antoniego Hanusiaka. Mężczyzna wyszedł z Izby Wytrzeźwień zlokalizowanej przy ulicy Olszewskiego i do tej chwili nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma 59 lat i jest mieszkańcem województwa małopolskiego. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP w Jaworznie, tel. 32 6183384 lub do najbliższej jednostki Policji tel. 997, 112.

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rownież jaroszowianka (gość) (Jaroszowianka)

Skoro jesteś jaroszowianką to znając pana Antoniego nie pisałabyś że był spokojnym człowiekiem bo to jest śmieszne...Był dobrym człowiekiem ale tylko wtedy gdy był trzeźwy a to rzadko się niestety zdarzało, siostra zawiadomiła policje w 48 dobie od zaginięcia i są na to udokumentowane papiery, zapukaj do drzwi i poproś o wzgląd do nich. Teraz niech już odpoczywa w spokoju...

Jaroszowianka (gość)

To jest chory kraj... Z tego, co mi wiadomo to był to spokojny człowiek. Nie awanturował się, nikomu nie wchodził w drogę, każdemu pomagał.Szwagrowi widocznie przeszkadzał, bo to on zadzwonił na policję i powiedział, że pan Tosiek się awanturuje. Policja zabrała go jak największego przestępce, skutego w kajdanki.. Mimo, że był bardzo szczupły i niski :) I teraz najlepsze... Jego siostra. Dlaczego nie zgłosiła zaginięcia po 3 dniach tylko czekała aż listonosz rente pana Tośka przyniesie i dopiero wtedy zawiadomiła policję o zaginięciu? Im to na rękę było - brali za niego rente i mieli gdzieś czy żyje czy nie... czy ma co jeść czy musi żebrać. Szok..

rodzinka (gość)

Polska... Na ten kraj nie można niestety polegać... Większość środowiska uważa że najbardziej w tym wszystkim zawiniła policja...

jano (gość)

Co Policja go zabrała i zaginął dziwny jest ten kraj , facet był upośledzony umysłowo.
Jeśli go zabrali z domu to powinni go do domu zawieść i przekazać opiekunowi.

ITAKA (gość) (mieszkanka jaworzna)

Witam serdecznie.
Fundacji ITAKA zajmuje się poszukiwaniem zaginionego Antoniego Hanusiaka.
Bardzo prosimy o kontakt w celu potwierdzenia informacji o zaginionym. Nasi informatorzy pozostają anonimowi.
Prosimy o kontakt na nr 22 654 70 70 lub na bezpłatny numer 116 000 lub wysłać maila na
biuro@zaginieni.pl.

rodzina (gość)

Uprzejmie prosimy o pilny kontakt z rodziną, jeśli ktoś ma jakieś informacje o zaginionym pod nr tel. 667576990

mieszkanka jaworzna (gość)

ja tego pana widziałam pod lewiatanem w centrum, około tygodnia temu, może mniej. poczęstowałam go kilkoma papierosami, był posiniaczony i ubrudzony z krwi..mówił, że właśnie wypuścili go z izby wytrzeźwień.. oddalił się ode mnie w kierunku tej budki z kebabami obok lewiatana.