WNIOSEK 300+ online. Program "Dobry Start" - jak dostać pieniądze na dziecko? [300 plus na wyprawkę dla ucznia]

WNIOSEK 300+ online. Około 500 tys. uczniów z woj. śląskiego zostanie objętych rządowym programem "Dobry Start", w ramach którego każdemu uczniowi do 20. roku życia ma przysługiwać co roku 300 złotych wyprawki szkolnej. Od 1 lipca można składać wnioski elektroniczne. Jak złożyć wniosek w programie "Dobry Start", kiedy można liczyć na pieniądze? Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i sprawdź zasady programu.
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

08.07.2018, 12:28

z jakiego powodu wprowadza Pan ludzi którzy ty dyskują w błąd ? prosze o to prawdziwe dane bo robi Pan tanią sensacje tymi wpisami "" Państwowy dług publiczny na koniec I kwartału 2018 roku wyniósł ponad 989,1 mld zł. To o ponad 27 mld zł więcej niż na koniec ubiegłego roku - poinformowało Ministerstwo Finansów. ""

08.07.2018, 10:11

jeden normalny i mądry komentarz człowieka nie ogarniętego zawiścią i propagandą , Tak trzymać nie dajmy sobą manipulować

08.07.2018, 10:08

w świetle prawa a za pewne jesteś za przestrzeganiem go nie jest to kradzież bo rząd ma mandat społeczny jak każdy poprzedni rząd czy ci się to podoba czy nie... nie jest to kradzież tylko zwykła decyzja i rozporządzanie pieniędzmi według planu partii jak ci się nie podoba to głosuj w wyborach na inną partię która cię nie okradnie jak to mówisz tylko okradnie innych ludzi . dodatkowo to co piszesz to zwykłe pomówienia za które też ci grożą konsekwencje

08.07.2018, 09:59

większośc tych ludzi to zniszczona przez poprzednie rządy klasa średnia która ciężko pracuje żeby jakoś wyżywić dzieci i cieszy ich każda nawet drobna pomoc . Ale tu w komentarzach ośmieszanie ...patologia to 1 procent pobierających te pieniądze więc zastanów się co piszesz człowieku chodź nie spodziewam się po tobie zbytniej refleksji po przeczytaniu twoich schizofrenicznych komentarzy pozdrawiam cieplutko ze słonecznej Dąbrowy gdzie wreszcie jest trochę lepiej

08.07.2018, 09:54

tego nawet nie ma sensu komentować bo to brednie nie poparte żadnymi źródłami. i zwykła propaganda na poziomie ludzkich śmieci typu gersdorf czy bolec

08.07.2018, 09:52

nie czytać komentarzy nie ma sensu wszędzie grupka tych samych ludzi komentuje i sobie plusuje komenty . ludzie chorzy na tak zwani syndrom sztokholmski i chorzy z nienawiści do wszystkich i wszystkiego co może poprawić sytuacje ogółu . Pozdrawiam

03.07.2018, 11:02

A dług publiczny za rządów Pisu powiększył się z jednego biliona do 8 bilionów złotych !!!! 8 bilionów !!! Gierek to przy nich amator w zadłużaniu .Kilka pokoleń 500+ będzie klepać biedę i spłacać .

03.07.2018, 11:01

A dług publiczny za rządów Pisu powiększył się z jednego biliona do 8 bilionów złotych !!!! 8 bilionów !!! Gierek to przy nich amator w zadłużaniu .Kilka pokoleń 500+ będzie klepać biedę i spłacać .

02.07.2018, 23:16

uwazam ze nie masz racji , tylko PIS

02.07.2018, 22:11

A ile i ten rząd w tym kraju bierze majątek? Jak trzeba być zawistnym bo ja płacę potem pisze następny Polaczek jak byś miał 500 zł samego podatku zabranego to co innego

02.07.2018, 21:58

Kolego Żurek vel Andre Pin czy jak ci tam. Poziom zero. Ręce opadają.

02.07.2018, 18:19

Temu 500, temu 300, patologia się rozmnaża i głosuje a ciebie człowieku będą wyzywać od frajerów bo pracujesz i złodziei i krętaczy bo się w życiu udało i zarabiasz cokolwiek. Wyborcy pisu to debile

02.07.2018, 17:47

Te wsparcie jest fundowane z twoich pieniędzy, które rząd ci zabiera w formie podatku. Rząd nie ma własnych pieniędzy, musi je dopiero komuś ukraść.

02.07.2018, 15:02

To jest wątek dotyczący artykułu WNIOSEK 300+ online. Program "Dobry Start" - jak dostać pieniądze na dziecko? [300 plus na wyprawkę dla ucznia]

02.07.2018, 11:47

Zarąbiście, że bedzie wsparcie dla dzieciaków i ich rodzin!

02.07.2018, 11:44

A tuataj nadal widzę, że nie Ważny temat byle sie powozic po Kotali. Przykro patrzeć jak tylko będąc anonimowym i bez rejestracji Panowie i Panie z opozycji do obecnych władz bawią się w POWAŻNYCH KRYTYKÓW WŁADZY!
Trzymaj sie Kotala - takie miernotki mocnę są tylko w "gębie" siedząc przed monitorami. Powodzenia w najbliższych wyborach!

20.06.2018, 14:42

Zdjecia 3 i 7 podany wiek do 18 roku zycia i do 20 stego to do ilu w koncu?

15.06.2018, 12:18

"Endrju Kotala po raz trzeci ustawia się w kolejce do koryta na tej samej bajerce.", ale nie ma już szans na to i aby oszczędzić sobie wstydu powinien swoją kandydaturę wycofać . Mieszkańcy nie są zadowoleni z pracy Urzędu Miasta w Chorzowie co wynika z informacji o ich opiniach w odniesieniu do jakości funkcjonowania jednostki. Na podstawie rozmów przeprowadzanych z mieszkańcami stwierdzono, że petenci dobrze oceniają pracę paru urzędników. Natomiast na niskim poziomie ocenili zarówno kompetencje, jak i kulturę osobistą pracowników, wyższych szczebli. W zdecydowanej większości petenci nie są zadowoleni z jakości i precyzji udzielanych informacji oraz terminowości załatwienia spraw . Bardzo negatywną opinię uzyskał prezydent miasta Andrzej Kotala, który nie potrafi zarządzać ani urzędem, ani miastem i jest arogancki wobec petentów jak i pracowników. Brakuje jakości świadczonych usług , brakuje szybkości załatwiania spraw, odpowiedniego zachowania pracowników urzędu na wyższym szczeblu jak i brak podwyższania ich kompetencji. Należy się jednak pochwała dla pracowników na niższym szczeblu, którzy mimo dużych utrudnień( duże zapylenie, brud, hałas spowodowany kuciem, wierceniem ) spowodowanych chaotycznym, niekończącym się i niezorganizowanym remontem w urzędzie, wykonują swe obowiązki b. dobrze bez wsparcia swych przełożonych.

15.06.2018, 11:44

"Najpierw Kopel a teraz Kotala ubezwłasnowolnili to miasto, jego mieszkańców. Krótko mówiąc najpierw w Chorzowie panował dyktator, który nie znosił żadnego sprzeciwu. Później zastąpił go ignorant nie mający zielonego pojęcia o administracji miejskiej. Dla nich tych kilku myślących radnych nie stanowiło i nie stanowi problemu. W Chorzowie demokracja nie istnieje".

15.06.2018, 11:27

"Atmosfera pracy w urzędzie miasta coraz bardziej nerwowa! Trudno utrzymać nerwy na wodzy obserwując działania przelożonych. Niektore decyzje w ostatnim czasie noszą znamiona absurdu. Organizacja swięta miasta, zakupy nieruchomosci ktore miasto chce ratowac,inwestycje rozpoczęte i te ktore chce rozpocząc bez rzeczywistej oceny kosztow, do tego wszystkie obiecanki z poprzedniej kampanii. To wszystko doprowadzi do katastrofy finansów , w konsekwencji do drastycznych podwyżek. Cześc urzednikow rozumie powagę sytuacji , konsekwencje będa bolesne."

15.06.2018, 11:25

W Chorzowie nie mieszkają "elementy", w Chorzowie mamy nieudolnego, makabrycznego prezydenta ( ani urody, ani włosów, ani wzrostu nie mówiąc o reszcie). On nie jest w stanie zarządzać tym miastem dlatego już nie będzie prezydentem. Już najwyższy czas aby się z tym pogodził

14.06.2018, 22:17

Nie ma pracy ale się ma gębę jedźcie np do Niemiec do roboty i napiepsz się w niej a nie bezrobocie sraka ptaka wam 1000 zł tak byś chciał za nasze podatki

14.06.2018, 12:42

Mam nadzieję że odbiorą te świadczenia pewnym dzieciorobom z Wysoki koło sklepu HOŁOTA i TYLE NIENAWIDZĘ TEJ BANDY BACHORÓW!!!!!!!

14.06.2018, 09:46

Zastanawiam się czy zrezygnować z pracy... Patrząc jakie hojne jest nasze państwo to praca przestaje być opłacalna. Tu dostaniesz 500+, 300+ itd to wakacje na bezrobociu mam non stop a dzieci coś otrzymają :)

13.06.2018, 22:16

Ja rządam program bezrobocie + Aby każdy bezrobotny dostawał świadczenia pieniężne w wysokości 1000zl. Bo w naszym kraju nie ma pracy z naszym wykształceniem.