WNIOSEK 300+ online. Około 500 tys. uczniów z woj. śląskiego zostanie objętych rządowym programem "Dobry Start", w ramach którego każdemu uczniowi do 20. roku życia ma przysługiwać co roku 300 złotych wyprawki szkolnej. Od 1 lipca można składać wnioski elektroniczne. Jak złożyć wniosek w programie "Dobry Start", kiedy można liczyć na pieniądze? Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i sprawdź zasady programu.


Wiadomości

Komentarze (43)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wyborca (gość)

"Endrju Kotala po raz trzeci ustawia się w kolejce do koryta na tej samej bajerce.", ale nie ma już szans na to i aby oszczędzić sobie wstydu powinien swoją kandydaturę wycofać . Mieszkańcy nie są zadowoleni z pracy Urzędu Miasta w Chorzowie co wynika z informacji o ich opiniach w odniesieniu do jakości funkcjonowania jednostki. Na podstawie rozmów przeprowadzanych z mieszkańcami stwierdzono, że petenci dobrze oceniają pracę paru urzędników. Natomiast na niskim poziomie ocenili zarówno kompetencje, jak i kulturę osobistą pracowników, wyższych szczebli. W zdecydowanej większości petenci nie są zadowoleni z jakości i precyzji udzielanych informacji oraz terminowości załatwienia spraw . Bardzo negatywną opinię uzyskał prezydent miasta Andrzej Kotala, który nie potrafi zarządzać ani urzędem, ani miastem i jest arogancki wobec petentów jak i pracowników. Brakuje jakości świadczonych usług , brakuje szybkości załatwiania spraw, odpowiedniego zachowania pracowników urzędu na wyższym szczeblu jak i brak podwyższania ich kompetencji. Należy się jednak pochwała dla pracowników na niższym szczeblu, którzy mimo dużych utrudnień( duże zapylenie, brud, hałas spowodowany kuciem, wierceniem ) spowodowanych chaotycznym, niekończącym się i niezorganizowanym remontem w urzędzie, wykonują swe obowiązki b. dobrze bez wsparcia swych przełożonych.

Pamiętający (gość) (Pracownik)

"Najpierw Kopel a teraz Kotala ubezwłasnowolnili to miasto, jego mieszkańców. Krótko mówiąc najpierw w Chorzowie panował dyktator, który nie znosił żadnego sprzeciwu. Później zastąpił go ignorant nie mający zielonego pojęcia o administracji miejskiej. Dla nich tych kilku myślących radnych nie stanowiło i nie stanowi problemu. W Chorzowie demokracja nie istnieje".

Pracownik (gość)

"Atmosfera pracy w urzędzie miasta coraz bardziej nerwowa! Trudno utrzymać nerwy na wodzy obserwując działania przelożonych. Niektore decyzje w ostatnim czasie noszą znamiona absurdu. Organizacja swięta miasta, zakupy nieruchomosci ktore miasto chce ratowac,inwestycje rozpoczęte i te ktore chce rozpocząc bez rzeczywistej oceny kosztow, do tego wszystkie obiecanki z poprzedniej kampanii. To wszystko doprowadzi do katastrofy finansów , w konsekwencji do drastycznych podwyżek. Cześc urzednikow rozumie powagę sytuacji , konsekwencje będa bolesne."

Wrózbita (gość) (Gość)

W Chorzowie nie mieszkają "elementy", w Chorzowie mamy nieudolnego, makabrycznego prezydenta ( ani urody, ani włosów, ani wzrostu nie mówiąc o reszcie). On nie jest w stanie zarządzać tym miastem dlatego już nie będzie prezydentem. Już najwyższy czas aby się z tym pogodził

Gość (gość)

Nie ma pracy ale się ma gębę jedźcie np do Niemiec do roboty i napiepsz się w niej a nie bezrobocie sraka ptaka wam 1000 zł tak byś chciał za nasze podatki

ZNERWICOWANY NA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (gość)

Mam nadzieję że odbiorą te świadczenia pewnym dzieciorobom z Wysoki koło sklepu HOŁOTA i TYLE NIENAWIDZĘ TEJ BANDY BACHORÓW!!!!!!!

Hellllla (gość)

Zastanawiam się czy zrezygnować z pracy... Patrząc jakie hojne jest nasze państwo to praca przestaje być opłacalna. Tu dostaniesz 500+, 300+ itd to wakacje na bezrobociu mam non stop a dzieci coś otrzymają :)

Bezrobotny (gość)

Ja rządam program bezrobocie + Aby każdy bezrobotny dostawał świadczenia pieniężne w wysokości 1000zl. Bo w naszym kraju nie ma pracy z naszym wykształceniem.

Polska (gość)

W wielodzietnych rodzinach to dzieci wychowują dzieci, a mamusie się relaksują. Teraz kobiety niestety oddają się za 500zł. Dzieci dorosną i wyjadą z kraju do pracy,lub będą naśladować swoich rodziców ...

Fifi (gość)

W sumie jak się zastanowić to te matki np mają 3 dzieci nie kwapią się do żadnej pracy mają jeszcze mężów fakt ale taki zwykły pracownik w tym kraju nie zarobi 10000 a dwa resztę daje opieką widzę taka jedna przychodzi na płac zabaw z 3 dzieci jedno ma elektryczna hulajnogę drugie widać dość drogi rower a trzecie elektryczna deskorolkę a na bogatą lub przeciętna ona mi nie wyglada