Warsztaty przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Jeśli chcesz spróbować czegoś, czego jeszcze nigdy nie robiłeś, odnaleźć swoją pasję tam gdzie się tego nie spodziewasz, przełamać własne ograniczenia, to spróbuj tego na Mistrzowskich Warsztatach.

Jedni poznali już swoje talenty. Inni wciąż nie są świadomi własnych zdolności artystycznych. Wszyscy poszukują na swojej drodze odpowiedniej osoby, Mistrza, który mógłby podzielić się doświadczeniem i zachęcić do działania.

To doskonała okazja, żeby w kreatywnym środowisku, pod okiem uznanych autorytetów poznać tajniki muzyki, teatru, tańca, rzeźbiarstwa, fotografii czy sztuk plastycznych. Zajęcia prowadzone są według autorskich programów, łamiących stereotyp ciężkiej i mozolnej nauki w szkole. Proponują w zamian pełne radości, twórcze działanie.

W atmosferze zaufania i bezpieczeństwa każdy ma prawo do spróbowania swoich sił w proponowanych dyscyplinach. Ukoronowaniem warsztatów jest otwarte dla publiczności Wielkie Przedstawienie, podczas którego wszyscy uczestniczy prezentują swoje osiągnięcia.

Przez 10 dni, pośród Mistrzów w wyjątkowo przyjaznej atmosferze, doświadczysz „innego świata” otwierającego przestrzeń nieodkrytych talentów i pasji.

Warsztaty odbędą się w terminie 1-10 lipca 2017 r. w Starachowicach w Hotelu Europa.

Więcej informacji na stronie: www.agatasteczkowska.com

plakat

Czytaj także