Zarobki pracowników służby zdrowia od lat wzbudzają niesłabnące emocje. Ile zarabiają lekarze, lekarze rezydenci i pielęgniarki? Na jaką pensje może liczyć osoba z kilkuletnim doświadczeniem, a na jaką fizjoterapeuta? Kliknij w zdjęcie, aby przejść do raportu płac.


Hallo

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gość (gość)

A ile zarabiają na boku na panstwowym sprzecie i bez rachunków?
Tam jest problem chyba?

edzio (gość)

byle lekarzyna : prywatna wizyta min.100 zł, lekarz specjalista: od 150 zł za 5 min wizyty!!!!!!!!
To ile to wyjdzie na godzinę????
A zobaczcie za ile kasy mają na sobie pielęgniarki ubrania???? Skąd mają????
Pokaż lekarzu co masz wgarażu.....

jaa (gość)

Biorąc pod uwagę ich umiejętności, zaangażowanie w pracę i podejście do chorych, to i tak o wiele za dużo zarabiają. Proponuję wypłacać im wynagrodzenie za wyniki pracy - rozliczać z tego co robią i jak to wykonują. Za każdego wyleczonego pacjenta dodatek, w przypadku zaszkodzenia albo uśmiercenia, kara pieniężna. Może wtedy zmieniłoby się coś w ich podejściu do pacjentów i zrozumieliby, kto w tej relacji jest podmiotem.

Kriss (gość)

Kto to opracowywał? Zdaje się, że ktoś bez specjalizacji (i kwalifikacji). Jaka jest różnica (oprócz kwoty brutto) między zdjęciem 1 i 15, 5 i 11, 7 i 17 albo 9 i 13? Opisy kwalifikacji te same, a kwoty różne.

jam (gość)

Nic dziwnego, że bidule muszą pracować na kilku etatach i prowadzić własne działalności. Przecież pracująca z takim zaangażowaniem grupa, tak szanująca pacjentów i przepełniona chęcią niesienia im wszechstronnej, na najwyższym światowym poziomie, pomocy, w żadnym wypadku nie powinna być tak źle opłacana. Proponuję zabrać po kilka procent tym, którzy z ich pomocy korzystają najczęściej, czyli rencistom i emerytom (ewentualnie wprowadzić dodatkowe opodatkowanie wszystkich) i przekazywać w formie zasiłków medykom, którzy rezygnują z funkcji wymagających wypełniania oświadczeń majątkowych (po co wszyscy mają wiedzieć z jaką biedą bidule się borykają?).