Szczakowianka wygrała VII memoriał im. Mirosława Stadlera. Druga lokata przypadła Energetykowi, a ostatnie medalowe miejsce zajęli gracze CH Tadeusz.

W finale podopieczni Andrzeja Sermaka przegrywali z Energetykiem po trafieniu Krzysztofa Bartyzela, ale potężnym uderzeniem z rzutu wolnego wyrównał Grzegorz Bizoń. O zwycięstwie w memoriale przesądził ostatecznie spryt Kamila Byrskiego, który po zamieszaniu przed bramką rywali ustalił rezultat na 2:1.

Trzecie miejsce zajęła drużyna CH Tadeusz (skompletowana przez Krzysztofa Urbana m.in. z byłych zawodników jaworznickiej Victorii - wyj. DRAPA), która w meczu o ostatnią pozycję na podium pokonała 3:1 Zgodę Byczyna. Dwa gole dla zwycięzców zdobył Tomasz Jedynak, a jedno trafienie dorzucił Tomasz Smreczak. Jedynego w tym spotkaniu gola dla Zgody zapisał na swoje konto Tomasz Krzyśko, choć piłkarze z Byczyny mieli znacznie więcej okazji. Na wysokości zadania stawał jednak golkiper CH Tadeusz, Paweł Jamróz.

Najlepszym strzelcem memoriału okazał się Tomasz Jedynak (CH Tadeusz, 5 goli), a za najlepszego bramkarza uznano Sławomira Jeziorka ze Szczakowianki.Wyniki:
Grupa A

Energetyk - Ciężkowianka 2:0
Energetyk - Szczakowianka 0:1
Ciężkowianka - Szczakowianka 0:1

1. Szczakowianka 6 pkt. 2:0
2. Energetyk 3 pkt. 2:1
3. Ciężkowianka 0 pkt. 0:3

Grupa B
Dąbrovia - Górnik 1:2
CH Tadeusz - Zgoda 1:3
Dąbrovia - CH Tadeusz 2:4
Górnik - Zgoda 0:0
Dąbrovia - Zgoda 1:4
Górnik - CH Tadeusz 0:2

1. Zgoda 7 pkt. 7:2
2. CH Tadeusz 6 pkt. 7:5
3. Górnik 4 pkt. 2:3
4. Dąbrovia 0 pkt. 4:10

Półfinały:
Szczakowianka - CH Tadeusz 1:0
Zgoda - Energetyk 1:1 karne 2:3

O 3. miejsce: CH Tadeusz - Zgoda 3:1
Finał: Szczakowianka - Energetyk 2:1

W przerwie zawodów odbył się pokaz Klubu Walki Wręcz Partner 2 Jaworzno i rozstrzygnięto plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Jaworzna w 2010 roku organizowany przez MCKiS i dwa lokalne tygodniki pod honorowym patronatem prezydenta Jaworzna. Wygrał dyskobol Dominik Mocherek z Energetyka Jaworzno, przed piłkarzem Madrinem Piegzikiem (Szczakowianka) i siatkarką Magdaleną Zawiślak (MCKiS Jaworzno).

Już na zakończenie memoriału zawodnikom i organizatorom podziękowała żona Mirosława Stadlera, Irena.

O imprezie czytaj także w piątkowym Tygodniku Powiatowym w Jaworznie.


Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

SzczakoWiankA (gość)

"Czy wygrywasz, czy nie
Ja i tak kocham CIe
W moim sercu Szczakowa
I na dobre i na złe."
TYLKO SZCZAksA

SWA (gość)

Istniejecie tylko w necie z tą swoją vicią - nie liczycie się w ogóle i taka jest prawda - pare lasek i kilku kołków - gratulacje - haha
Biało - Czerwone Jaworzno - Szczakowianka 1923

Fighter (gość) (VICIA)

z pewnością było więcej niż was.. jakby u was nie liczyć Gieksy i Ruchu to ile by was było...z 5? ;> A tak poza tym 1 miał koszulkę i może z 3 szaliki, a tak to nic :)
NIE MA VICTORII, W JAWORZNIE NIE MA VICTORII !

PS. I NIE BĘDZIE :)

napinacz (gość)

Jak widać kibice victori jak zawsze zaczną napinke byłem widziałem ilu was było 15 w tym 5-8 dziewczyn haha ? chlopie ogarnij i nic nie pisz cu

silowniaa brojan (gość)

Szaczaksa a co to jest?Miejska dziura w jaworznie-brud syf i ubostwo!Hahaha
MIESZKAM W JAWORZNIE TEGO SIE NIE WSTYDZE W SERCU MAM VICTORIE SZCZAKOWEJ NIENAWIDZE!!!