(© Anna Wasik ‎INFORMACJE DROGOWE - KATOWICE I OKOLICE)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Środowy ranek na drogach w Śląskiem jest bardzo trudny dla kierowców dojeżdżających do pracy samochodami. Przyczyną są niegroźne kolizje czy zdarzenia, które mocno utrudniają płynny ruch. Nie pomaga padający deszcz. Wolniej niż zawsze pojedziemy m.in. na DK 94 w kierunku Katowic.

Jak informują policjanci w środę (26. 04) na drogach naszego województwa doszło już do 33 kolizji drogowych. Nikt w nich nie ucierpiał, co nie oznacza, że nie wpłynęły na płynny ruch.

Do jednego z tych zdarzeń doszło na ul. Jeziorańskiego w Katowicach (w okolicy zjazdu na al. Korfantego). Na tym nie koniec.

Po godz. 8 rano jeden pas ruchu na DK 94 w kierunku Katowic blokował zepsuty samochód. Kierowcy, którzy na skrzyżowaniu przy Makro Cash&Carry musieli omijać zepsuty samochód osobowy, który "rozkraczył się" na pasie do skrętu w prawo.

W płynnej jeździe nie pomaga padający od rana deszcz. Policjanci apelują o bezpieczną jazdę i ściągniecie nogi z gazu.

Kierowcy na bieżąco ostrzegają się na Facebooku w grupie Informacje Drogowe Katowice i Okolice

NOGA Z GAZU - raport z dróg w woj. śląskim 25.04.2017


Wypadki

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dexter

Wiadomo...zaczął się weekend...więcej wypadków być musi. A, że zima w pewnych rejonach jeszcze usiłuje dać o sobie znać, to...może zrobić się "wesoło".