Będzie trudniej zredukować punkty karne. Mówiło się o tym od dawna - teraz znamy konkretną datę. Nowe zasady likwidacji punktów karnych wejdą w życie w przyszłym roku. Po zmianach łatwiej będzie można stracić prawo jazdy.

Od 4 czerwca 2018 roku nie będzie można już kasować kilku punktów karnych. Kierowca, który przekroczy dopuszczalną ich liczbę - zostanie wysłany na szkolenie, po którym jego konto się wyzeruje.


Moto

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

BOLECK (gość)

Jeszcze skuteczniejsza walka z "mistrzami" bezmyślnego parkowania i niszczenia każdego skwerka zieleni - tu powinny być surowe kary. Tylko kary finansowe mogą nauczyć tępe polactwo szacunku do przepisów i własnego kraju.

kierowca (gość)

To wszystko za mało represji dla piratów drogowych których należy skierować na badanie psychologiczne a w ostateczności skonfiskować pojazd.
Szczególne należy represjonować tych dawców organów na naszych drogach