Uwaga pasażerowie PKM Jaworzno, jak informują pracownicy tego miejskiego przewoźnika, w związku ze zmniejszonym zapotrzebowaniem na przewozy w okresie świąteczno-noworocznym, w wigilię, Boże Narodzenie, sylwestra i Nowy Rok będzie jeździć sporo mniej autobusów.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
PKM Jaworzno. W święta mniej autobusów:

W wigilię, 24 grudnia, i sylwestra, 31 grudnia, autobusy PKM Jaworzno będą kursować jak w dni robocze wolne od nauki szkolnej tylko do go. 17.00. Po godz. 17:00 wykonane zostaną tylko wybrane kursy (w internetowym rozkładzie kursy wyłączone w wigilię oznaczono kolorem czerwonym, a w sylwestra kolorem niebieskim.

W Boże Narodzenie, 25 grudnia, i w Nowy Rok, 1 stycznia, ograniczenia w PKM Jaworzno będą trwały do godz. 14.00 (wyłączone z obiegu kursy mają kolor pomarańczowy).

Po godz. 14.00 autobusy PKM Jaworzno zaczną jeździć wg rozkładów na niedziele i święta. 26 grudnia autobusy mają kursować jak w niedziele i święta, bez dodatkowych ograniczeń. 23, 27 i 30 grudnia - rozkłady na dni robocze wolne od nauki szkolnej. Tutaj też nie będzie wyjątków.

Oznaczenia znajdziecie na stronie internetowej PKM Jaworzno.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: