Dopiero co informowaliśmy o tym, że Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych i Miejski Zarząd Dróg i Mostów nie połączą się w jedną strukturę, a już mamy kolejne nowiny. Paweł Silbert, prezydent Jaworzna, wymienił prezesa MZDiM-u. Marka Sękiewicza zastąpił jego... zastępca Paweł Bednarek

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- MZDiM stoi przed trudnym zadaniem i, aby mógł sprawnie funkcjonować i właściwie realizować powierzone mu zadania, wymaga głębokiej restrukturyzacji - przekonuje Silbert.

Nie będzie połączenia MZNK i MZDiM

Uważa, że Bednarek, który pracował na stanowisku zastępcy dyrektora MZDiM, dobrze zna firmę i posiada niezbędne doświadczenie w pracy w tej instytucji.

- Obejmując funkcję dyrektora, podjął się trudnego zadania związanego ze zmianą organizacji pracy MZDiM - dodaje.

Co takiego złego dzieje się w MZDiM-ie, że prezydent mówi o reformach? Silbert nie jest zadowolony z działań jednostki w takich dziedzinach jak np. organizacja transportu publicznego, oczyszczanie i odśnieżanie miasta. Jeśli przez pewien czas nic nie zmieni, jest mowa nawet likwidacji.

- W tej chwili nie jest planowane rozwiązanie tej jednostki. Czas pokaże, czy wywiąże się z realizacji nałożonych na nią zadań - dodaje.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!