Nowy trener reprezentacji Polski

Nowy trener reprezentacji Polski (© arc)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czy Adam Nawałka będzie nowym trenerem reprezentacji Polski? Dzisiejszy Przegląd Sportowy informuje o klauzuli, jaką chce mieć w kontrakcie z Górnikiem Zabrze Nawałka. Miałaby mu umożliwić odejście z klubu do kadry.

Jak podkreśla prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Bonie, Nawałka to dobry kandydat na przyszłego selekcjonera. Podkreśla jednak, że na razie tematu nie ma, bo ciągle mamy matematyczne szanse na awans do mistrzostw świata w Brazylii. - - Sprawa wygląda jednak tak, że jak nie pojedziemy do Brazylii, to wtedy może dojść do zmiany trenera. A jeślibyśmy się na to zdecydowali i wybralibyśmy opcję polską, to Adam jest jednym z czterech poważnych kandydatów na to stanowisko. Był na mistrzostwach świata, zna wielkich piłkarzy, więc wpisanie takiej klauzuli to dobry pomysł z jego strony - mówi na łamach Przeglądu Sportowego Boniek.

Nowy trener reprezentacji Polski, czy powinien nim zostać Adam Nawałka? Skomentuj!

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

IREK (gość)

TRZEBA MIESZAĆ PIŁKARZY NAJLEPSZYCH Z EKSTRAKLASY I DAWAĆ SZANSĘ NAJLEPSZYM Z I LIGII BĘDĄ CHĘTNI DO GRANIA PIŁKARZE POLSCY GRAJĄCY ZA GRANICĄ GRAJĄ W REPREZENTACJI POLSKI NA POKAZ

kibic (gość)

Co się z tym narodem dzieje tyle nerwowości myślą że reprezentacja to pół roku i już będziemy mistrzami świata zobaczmy jak inne kraje mebluja swoje drużyny
I też wszystko niewychodzi . U nas szczególnie trener ma ciężkie zadanie wszyscy głupio doradzają i czasami nie wie co ma robić co by to było jakby Lewandowskiego posadził na ławce mam żal do zawodników gdyż jak w danym dniu nie czuje się najlepiej niech powie trenerowi nie mam ochoty nic się nie stanie bo na ławce siedzą inni.Pamiętajmy trener nie gra na boisku jak zawodnicy są odpowiedzialni za grę a oni grają jak im wygodnie to nie wina trenera.

Ząbek G-c (gość)

Jeszcze się taki nie urodził żeby ogarnął naszych pionków,którym nie chce się grać w reprezentacji.A pieniążki za to biorą nie małe!!?Czyż źle pisze?!

NOYMAR (gość)

PANIE Prezesie PZPN - kolejonośc prac do wykonania:
- znależść fachowca , który potrafi wyszukać na krajowym rynku faceta z kompentencjami
- facet z kompentencjami , wyszuka odpowiedniego trenera , bez podpowiadaczy z PZPN

romanko (gość)

Nawałka pokazał jakim jest dobrym trenerem w ostatnim półroczu, kiedy to górnik przegrywał na zawołanie, żeby nie dostać się do pucharów europejskich. nie chcemy takiego kmiota na stołku reprezentacji. ma być trener z zagranicy, bo polska myśl szkoleniowa od 30 lat nic dobrego nie przyniosła