Możesz kupić willę Kulczyka. Wystarczy, że masz 666 mln złotych [ZDJĘCIA]

Luksusowa willa Jana Kulczyka, znajdująca się w St. Moritz w Alpach, jest na sprzedaż. Rezydencja wystawiona została za ceną 185 milionów dolarów (666 milionów złotych). Podziemne jezioro, złoto na ścianach, prywatny teatr - musicie zobaczyć te wnętrza!
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

25.07.2018, 18:27

O kurła, ale bizancjum

21.07.2018, 21:18

Ja bym jej nie chciała nawet, gdyby mi dopłacali. Wnętrza są okropne.

12.07.2018, 23:12

Eh...żałośni krytycy i opluwacze...ciekawe kto z Was nie wziąłby tej willi, gdyby była za darmo z dożywotnio opłaconymi kosztami?

10.07.2018, 07:28

Wydaje się , że tę willę projektował sam Belzebub !

10.07.2018, 07:24

Za 666 mln czyli Kulczyk był satanistą !

08.07.2018, 17:09

Wnętrza brzydkie jak musztarda!!!!

05.07.2018, 07:56

Dokładnie i nie należy zapominać jeszcze o drobnej willi w Kazimierzu Dolnym należącej do niejakiego Stolzmana

12.06.2018, 04:40

Ma już zapewniona! kociołek u wujka diabełka ....

10.06.2018, 13:19

Sprzedaje willę? A gdzie będzie mieszkał, gdy zmartwychwstanie po „drobnym zabiegu kardiologicznym"?

07.06.2018, 14:43

Bolek dziękujemy...

29.05.2018, 22:11

Taka jak robić łaskę albo laskę.
Ale dla "dziennikarki" Sary to pewnie żadna różnica...

29.05.2018, 18:24

Ależ on pracowity był. Tyle spółek kupił/sprzedał. I tyle przytulił pozwalając i innym przytulić. Jak ta Polska miała się podnieść po rzekomym upadku komuny w '89 skoro za sznurki pociągali cały czas ci sami ludzie.

29.05.2018, 17:51

… to już wiadomo dlaczego inwestował w Afryce :)

29.05.2018, 10:58

Kupię, ale muszę rozmienić kasę, bo nie mam drobnych...albo co tam, zaszaleję i zapłacę przelewem. A poza tym, to w takich właśnie "inwestycjach" wielkich "biznesmenów" Kroka (vel Solorza-Żaka), Gudzowatego, Waltera, czy właśnie Kulczyka są zamrożone środki finansowe byłej PZPR.

28.05.2018, 22:44

Gdyby nie wygrana Piss-u to co roku czytalibyśmy w rankingach o ile miliardów powiększył się majątek J.Kulczyka, a że ciężko zarobione pieniądze inwestuje w takie bizantyjskie zbytki nawet ani słowa.Taka willą mógł szokować np. milionerów z USA, bo oni na takie głupoty nie wydawaliby chyba kasy..Widać tutaj analogię do przepychu kacyków biednych krajów afrykańskich....

28.05.2018, 17:49

Możesz kupić wille Kulczyka - to ile tych willi ?