Majster, Bricoman i Biedronka w Jaworznie. Przy Janie Kantym powstają nowe sklepy. Biedronka jest już prawie gotowa, ale jej właściciele na razie nie chcą nam podać daty otwarcia sklepu. Tymczasem budowa sklepów budowalnych jest w toku.

Majster, Bricoman i Biedronka w Jaworznie przy Janie Kantym:

Budynek sklepu Biedronka jest już zbudowany. W środku sklep został też umeblowany. Kiedy otwarcie?

"Potwierdzamy plany otwarcia kolejnego sklepu sieci Biedronka w Jaworznie. Z uwagi jednak na dużą ilość realizowanych inwestycji, a także procesy formalne nie jesteśmy w stanie w tym momencie określić dokładnego terminu. Jak tylko zostanie on potwierdzony, poinformujemy o tym fakcie..." - czytamy w informacji Biura Prasowego Jeronimo Martins Polska SA.

Z kolei na placu obok Biedronki powstaje właśnie market o nazwie Majster. Budowlańcy pilnie pracują i widać już pierwsze konstrukcje.

Na stronie internetowej sklepu czytamy, że właściciel oferuje "do wynajęcia lokale handlowe o powierzchniach od 150 m2 do 800 m2 na parterze nowobudowanego budynku marketu „MAJSTER” w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej będącej główną ulicą miasta i częścią drogi krajowej nr 79".

W Jaworznie inwestuje też Bricoman. Sklep powstanie za ok. 8 miesięcy. To szósty w Polsce, a pierwszy w aglomeracji śląskiej sklep tej firmy. Market o łącznej powierzchni zabudowy 8 124 m2 powstanie na 2 hektarowej działce w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej, na terenie byłej kopalni Jan Kanty. Znajdzie się w sąsiedztwie marketów z żywnością, elektroniką oraz wyposażeniem wnętrz.

Jak czytamy w informacji prasowej: "sieć Bricoman zdecydowała się na otwarcie nowego sklepu w Jaworznie, ponieważ miasto dynamicznie się rozwija. Przykładem jest chociażby inwestowanie w infrastrukturę czy plany rozbudowy miejscowej elektrowni. Nie bez znaczenia jest też przyjazny klimat inwestycyjny, który panuje w mieście. Jednocześnie, jest to jedno z ostatnich miejsc w Polsce z tak dużą liczbą mieszkańców (ok. 100 000) bez nowoczesnej powierzchni handlowej (DIY).

Rozpoczęcie inwestycji oznacza nowe miejsca pracy dla mieszkańców Jaworzna i okolic. „Stworzymy nowe miejsca pracy. W przyszłym sklepie zatrudnimy ok. 60 osób – mieszkańców Jaworzna i aglomeracji śląskiej”— powiedział Arnaud Boule, Dyrektor Generalny Bricoman Polska. „Ponadto, będziemy korzystać z usług lokalnych firm np. sprzątających, ochroniarskich i transportowych” – stwierdził".

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marek (gość)

Pani kierownik działu paneli i drzwi bez problemu udzieliła nam rabatu, fachowej porady i rozwiązała problem naszych nietypowych drzwi. Wszystkie materiały potrzebne na remont kupiliśmy w jednym miejscu nie musząc tracić czasu na chodzenie po kilku sklepach (dodam że rabat wynosił - 10%na całe zakupy)!!!

giko (gość)

biustonosze, skarpetki, majtki, i artykuły spożywcze...wszytko to znajdziemy między workami z cementem a płytami ceramicznymi w markecie budowlanym majster...

Andrzej (gość)

Jeśli jesteś wymagającym klientem, szukasz dobrych, oryginalnych, nie tandetnych produktów to omijaj ten sklep z daleka... Byłem dziś z rana na otwarciu i to co tam zobaczyłem to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jest tam w zasadzie wszystko poza niewielką ilościom materiałów budowlanych, np. kwiaty sztuczne, akwaria, krzesła obrotowe, koce, wazony wszytko chińskie i marnej jakości. A materiały wykończeniowe to z przed kilku sezonów, lampy, płytki, panele, drzwi wszytko najtańsze i najbardziej obciachowe. Czy wszyscy klienci z Jaworzna mają taki słaby gust czy to ten market jest taki tandetny?

Kabotyn (gość) (karolinka)

A po cholere ci data? Nie masz skelpów w mieście, ze takie to ważne? Dla typowiego polaczka wazna jest biedronka, czyli to, że portugalczycy znów będa trzepać kase na naszej pazerności na zakupy!

Meteor (gość) (Jerzy)

Nasze emerytury w porównaniu do Twojej [bo z wypowiedzi jakby wynikało, że na takowej jesteś] to będzie przepaść. Za nasze emerytury będziemy mogli sobie waciki kupić, nawet na chleb nie będzie nas stać :(

Jerzy (gość) (marcin)

Marcin dawno w biedronce nie byłeś. Ja tam robię zakupy prawie codziennie i gwarantuję ci za jakość. Taniej też nigdzie nie kupisz. Jak będziesz emerytem w tym złodziejskim kraju to szybko docenisz takie sklepy jak Biedronka.

marcin (gość)

nie chcę narzekać , ale boom biedronek skończy się tak szybko jak boom na hipermarkety (blaszaki) sprzedające tragicznej jakości towar za max kasę. ...jest taniej ale biedronki robią więcej szkód niż pożytku. (wąska grupa towarów)