Choć są wakacje, młodzi piłkarze z LKS Ciężkowianki Jaworznie nie zwalniają tempa i trenują na obozach sportowych. Ostatnio spędzili kilka dni w Cycowie. Obóz, w których uczestniczyło 20 trampkarzy i młodzików z klubu z Ciężkowic, odbył się na obiektach Marynki i klubu sportowego „Błękitni” Cyców.

- Podczas niemal tygodniowego pobytu ciężkowicka młodzież miała do dyspozycji pełnowymiarowe boisko piłkarskie, boisko orlik i bieżnię sportową - informuje Janusz Ciołczyk, prezes LKS Ciężkowianki Jaworzno. -Młodzi sportowcy szlifowali formę pod opieką szkoleniową trenera Tomasza Majki, któremu pomagali Andrzej Majka i Grzegorz Kucharski. Treningi odbywały się trzy razy dziennie. Młodzież miała okazję zobaczyć również okoliczne atrakcje, uczestniczyła we wspinaczkach po parku linowym i zwiedziła stadion Górnika Łęczna, na którym udało się nam porozmawiać z Franciszkiem Smudą i wykonać z byłym trenerem kadry narodowej pamiątkowe zdjęcie - opisuje.

Były też mecze, tzw. spotkania kontrolne. Trampkarze przegrali z przeciwnikami z Łęcznej i wygrali z Błękitnymi Cyców. Młodzicy zostali pokonani z Górnikiem Łęczna, ale pokonali też „Błękitnych”.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!