„Pitbull. Ostatni pies” w reżyserii Władysława Pasikowskiego zapowiadany jest jako koniec filmowej sagi. Tym bardziej warto zobaczyć jak potoczyły się losy Despero, Metyla czy Nielata znanych z pierwszych części „Pitbulli”

Fani serialu i kolejnych części „Pitbulli” nie będą zawiedzeni – „Ostatni pies” to pełnokrwiste kino gatunkowe, ze świetnymi dialogami i mocnymi postaciami. Na ekrany powraca Marcin Dorociński w roli Despero, a także postaci znane z serialu, do którego film luźno nawiązuje.

Fabuła
Kiedy ginie „Soczek”, partner „Majamiego", policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się „Despero", „Metyl” oraz – prosto z Waszyngtonu – „Nielat", zwany obecnie „Quantico”. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...
Tym razem reżyserii podjął się Władysław Pasikowski, który zastąpił w tej roli Patryka Vegę – reżysera serialu. „[Pitbulle] To filmy o twardej przyjaźni, zasadach, tyranii złych ludzi i oczywiście o miłości” – podkreślał w wywiadach Władysław Pasikowski. I tego na pewno nie zabraknie i w „Pitbullu. Ostatnim psie”.

My mamy dla was podwójne bilety na film do dowolnego kina sieci kin Cinema City.


Jak je wygrać?
Wystarczy, że napiszesz krótko, który z filmu z serii „Pitbull” wywarł na tobie największe wrażenie i dlaczego. Odpowiedź wyślij na mailakonkursy@naszemiasto.pl w temacie wpisując PITBULL.
Jury nagrodzi najciekawsze odpowiedzi.

Konkurs trwa do 9 marca, do godz. 15.00
Regulamin konkursów >>Konkursy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!