Krzysztof Hanke: Pierwszy dzień pracy w kopalni. Bercik ze Świętej Wojny wspomina [WIDEO]

Film z prywatnego spotkania Krzysztofa Hanke, popularnego komika i aktora wyciekł do internetu. Uwielbiany przez publiczność w całej Polsce "Bercik" opowiada o swojej pracy w kopalni. Zobaczcie sami!

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© archiwum)

Więcej na temat

Komentarze (22)

avatar
avatar
ziga (gość)

gorola wycuja z kilometra.Do elwra ,,sama prawda''! twoja staro musiała ciężko na wulcu pracowac)))

avatar
Jan z Zawiercia (gość)

Jestem już trochę starszym gorolem jak o ludziach spoza Śląska mówią Ślązacy,ale takiego filmiku nie zrobiłbym.Zauważcie że Bercik nie klnie w gwarze śląskiej,reszta to gwara.Spadek popularności i taki filmik był potrzebny.

avatar
sama prawda (gość)

pół szychty w jedną stronę pół w drugą i heja!!!ślązoki największe kombinatory i obiboki - cały ten mit o pracowitości i uczciwości ślązaków to mit który upada w chwili gdy przyjdzie ci mieszkać i pracować na śląsku(ponad 20 lat tutaj)ale przynajmniej chamstwo nie jest już takie jak dawniej bo że slązoki to były największe chamy to mozna się było przekonać w każdym sklepie, w kolejce czy poprostu próbując coś załatwić w urzędzie....

avatar
bademajster (gość)

Cwaniaczki podpuscili goscia, a ty Hanke nie rob ze slazakow polglowkow bo sie nie bedziesz miol co pokazywac na Bielszowicach.

avatar
aly01 (gość)

No i co tu takiego strasznego w tym filmiku? Całkiem normalny facet opowiada swoje zabawne historie. A znajomi straszne świnie że to na necie umieścili.

avatar
byt (gość)

Ludzie poluzujcie troche.Bercik to jest jedno a Hanke to drugie.Nie mieszajcie fikcji z rzeczywistoscia.Ja cy sa Slazacy i Slask wszyscy wiedza i zaden film,madremu czlowiekowi,nie skrzywi tego obrazu.Co do powyzszego filmu,to jeszcze raz powtarzam,to jest prywatna sprawa P.Hanke(wiedzial czy nie ze jest nagrywany to niewazne)to jego znajomi sa godni potepienia ze zrobili mu takie swinstwo umieszczajac film w internecie i powinni byc za to ukarani.

avatar
piotr (gość)

Zgadzam się!serial Święta wojna,kręciła Tv Poznan o ile dobrze pamiętam,Bercik zachowuje sie jak kretyn a nie prwadziwy Ślązak,natomiast Warszawiak Zbyszek:inteligentny,kulturalny i cwany jak kożdy gorol!Cel został osiągnięty cała Polska zobaczyła film,który osmieszył Ślazaków,ludzi uczciwych,mądrych i pracowitych!Zresztą Janusz Kidawa też nie był lepszy jak nakręcił Grzeszny żywot Franciszka Buły,także osmieszył Ślązaków i pokazał ich w najgorzym swietle,tak samo jak Kazimierz Kutz w Soli ziemi czarnej(powstancy strzelali do Niemców z procy)w Perle w koronie to samo(Olgierd Łukaszewicz,który brudny z kopalni wrócił do domu i żona go kapała,tak jakby nie było łaźni w kopalniach,czysta kpina z pracujących ciężko i w niebezpiecznych warunkach górników!Wstyd mi za P.Kutza,p.Hankego,p.Bartel,p.Grabarczyka i za te obraźliwe Ślązaków filmy

avatar
notak (gość)

Powinien pan się okopac i zasypac !!! Samodzielnie !!! I nie przynosic wstydu Śląskowi i jego mieszkańcom !!!

avatar
ja (gość)

Ale towarzystwo przy Hanke jeszcze głupsze niż ustawa przewiduje. A te co tak chichoczą i tak nie wiedzą z czego. Kopalnia to widziały tylko w telewizji z okazji Barbórki.

avatar
kk (gość)

i do internetu. A pan Hanke taki stary i taki głupi, dal się nabrać małolatom. Uważajcie na tych polaczków, to są wredne świ.nie

Wybierz kategorię