(© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Film z prywatnego spotkania Krzysztofa Hanke, popularnego komika i aktora wyciekł do internetu. Uwielbiany przez publiczność w całej Polsce "Bercik" opowiada o swojej pracy w kopalni. Zobaczcie sami!

Komentarze (22)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ziga (gość)

gorola wycuja z kilometra.Do elwra ,,sama prawda''! twoja staro musiała ciężko na wulcu pracowac)))

Jan z Zawiercia (gość)

Jestem już trochę starszym gorolem jak o ludziach spoza Śląska mówią Ślązacy,ale takiego filmiku nie zrobiłbym.Zauważcie że Bercik nie klnie w gwarze śląskiej,reszta to gwara.Spadek popularności i taki filmik był potrzebny.

sama prawda (gość)

pół szychty w jedną stronę pół w drugą i heja!!!ślązoki największe kombinatory i obiboki - cały ten mit o pracowitości i uczciwości ślązaków to mit który upada w chwili gdy przyjdzie ci mieszkać i pracować na śląsku(ponad 20 lat tutaj)ale przynajmniej chamstwo nie jest już takie jak dawniej bo że slązoki to były największe chamy to mozna się było przekonać w każdym sklepie, w kolejce czy poprostu próbując coś załatwić w urzędzie....

bademajster (gość)

Cwaniaczki podpuscili goscia, a ty Hanke nie rob ze slazakow polglowkow bo sie nie bedziesz miol co pokazywac na Bielszowicach.

aly01 (gość)

No i co tu takiego strasznego w tym filmiku? Całkiem normalny facet opowiada swoje zabawne historie. A znajomi straszne świnie że to na necie umieścili.

byt (gość)

Ludzie poluzujcie troche.Bercik to jest jedno a Hanke to drugie.Nie mieszajcie fikcji z rzeczywistoscia.Ja cy sa Slazacy i Slask wszyscy wiedza i zaden film,madremu czlowiekowi,nie skrzywi tego obrazu.Co do powyzszego filmu,to jeszcze raz powtarzam,to jest prywatna sprawa P.Hanke(wiedzial czy nie ze jest nagrywany to niewazne)to jego znajomi sa godni potepienia ze zrobili mu takie swinstwo umieszczajac film w internecie i powinni byc za to ukarani.

piotr (gość)

Zgadzam się!serial Święta wojna,kręciła Tv Poznan o ile dobrze pamiętam,Bercik zachowuje sie jak kretyn a nie prwadziwy Ślązak,natomiast Warszawiak Zbyszek:inteligentny,kulturalny i cwany jak kożdy gorol!Cel został osiągnięty cała Polska zobaczyła film,który osmieszył Ślazaków,ludzi uczciwych,mądrych i pracowitych!Zresztą Janusz Kidawa też nie był lepszy jak nakręcił Grzeszny żywot Franciszka Buły,także osmieszył Ślązaków i pokazał ich w najgorzym swietle,tak samo jak Kazimierz Kutz w Soli ziemi czarnej(powstancy strzelali do Niemców z procy)w Perle w koronie to samo(Olgierd Łukaszewicz,który brudny z kopalni wrócił do domu i żona go kapała,tak jakby nie było łaźni w kopalniach,czysta kpina z pracujących ciężko i w niebezpiecznych warunkach górników!Wstyd mi za P.Kutza,p.Hankego,p.Bartel,p.Grabarczyka i za te obraźliwe Ślązaków filmy

notak (gość)

Powinien pan się okopac i zasypac !!! Samodzielnie !!! I nie przynosic wstydu Śląskowi i jego mieszkańcom !!!

ja (gość)

Ale towarzystwo przy Hanke jeszcze głupsze niż ustawa przewiduje. A te co tak chichoczą i tak nie wiedzą z czego. Kopalnia to widziały tylko w telewizji z okazji Barbórki.

kk (gość)

i do internetu. A pan Hanke taki stary i taki głupi, dal się nabrać małolatom. Uważajcie na tych polaczków, to są wredne świ.nie