Liga Salos w Jaworznie wciąż aktywna. Piłkarskie Stowarzyszenie Sportowe Salos zaprasza do udziału w Piłkarskim Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Dwudniowy turniej odbędzie się w dniach 25-26 maja w godz. od 11 do 18 na boisku w Jeleniu przy ulicy Wygoda - informuje Joanna Baran specjalista ds. promocji PSS Salos. - Drużyny w składach siedmioosobowych zagrają mecze 2x15 minut. Koszt udziału w turnieju to 22 złote od zawodnika - dodaje.

Informuje też, że można zgłosić od 7 do 10 zawodników.

- Maksymalnie w turnieju może wziąć udział 16 drużyn. Liczy się kolejność zgłoszeń, które przyjmujemy pod adresem salos.jaworzno@gmail.com - kontynuuje Joanna Baran. - Pierwszego dnia turnieju odbędzie się Piknik Rodzinny, na który również serdecznie zapraszamy - dodaje.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: saloswjaworznie.futbolowo.pl

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!