Na budynku biblioteki zainstalowano już kamerę, dzięki której wszyscy będziemy mogli śledzić postęp prac przy przebudowie naszego rynku

Na budynku biblioteki zainstalowano już kamerę, dzięki której wszyscy będziemy mogli śledzić postęp prac przy przebudowie naszego rynku. (© screen z kamery)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na budynku biblioteki zainstalowano już kamerę, dzięki której wszyscy będziemy mogli śledzić postęp prac przy przebudowie naszego rynku.

Kamera posłuży nie tylko mieszkańcom do obserwowania online co dzieje się na rynku. Podobnie, jak w przypadku poprzednich inwestycji także teraz, dane z kamery przesyłane są na ekran komputera w czasie rzeczywistym, dzięki temu obraz wyświetlany w technologi flash jest płynny i wyraźny. Dodatkowo co godzinę urządzenie wykonuje zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, co w przyszłości przyda się do stworzenia filmu w technologii time lapse, który pokaże jak w ciągu kilku miesięcy zmieniło się serce Jaworzna.

Wszystko o przebudowie rynku! ZOBACZ zdjęcia, dotychczasowe prace i WIZUALIZACJE nowego rynku w Jaworznie!

Docelowo rynek obserwowany będzie przez dwie kamery - druga zamontowana będzie w rejonie kolegiaty i skierowana w kierunku biblioteki, co pozwoli jeszcze dokładniej przyjrzeć się prowadzonym pracom. Podwójny podgląd rynku będzie możliwy najprawdopodobniej jeszcze w grudniu.

Obraz online z kamery można zobaczyć tutaj.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

bety (gość)

Dlaczego zaczynają prace na rynku właśnie TERAZ??? Specjalnie, żeby Pawełek nie mógł postawić choinki na rynku, żeby nie było Światełka Betlejemskiego oraz kiermaszu. Każde miasto ma choinkę na Rynku a my rozwaloną kostkę brukową!!! Brak słów...