Wielkimi krokami zbliża się Jurrasic Forest Run. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 maja.

Już w niedzielę, 7 maja, w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej odbędzie się Jurassic Forest Run. Zawody będą odbywać się na terenie przyległym do hotelu.

Do wyboru są trasy na trzech dystansach: 5, 10 oraz 15 kilometrów. Opłata startowa to koszt 45 złotych. Dodatkowo, przygotowano rywalizację dla miłośników Nordic Walking. Mają oni do wyboru dystans 5 oraz 10 kilometrów. Za opłatę startową zapłacimy 35 złotych. Rywalizacja w każdej kategorii będzie mieć zapewniony profesjonalny pomiar czasu.

Zgłoszenia dobiegu przyjmowane są jedynie do 4 maja.

Na miejscu organizowane będą liczne atrakcje dla dzieci m.in: trening piłkarski, zabawy aktywne, malowanie buzi, dmuchańce, przy współudziale Football Academy Zawiercie, CRL, Adrenalina Park, Carpe Diem oraz ZPiSdN. Dla najmłodszych przewidziane są także zawody oraz biegi na krótszych dystansach oraz wiele innych aktywnych zabaw.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!