(© arc)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Od 1 stycznia zdrożeją przejazdy jaworznickimi minibusami. Jak dowiedzieliśmy się od przewoźników, podwyżka ma wynieść 50 groszy za kursy w obrębie miasta i aż złotówkę za przejazd do Katowic.

Wzrost cen z pewnością spowodowany jest nie tylko wzrostem cen paliwa ale i nową opłatą, którą od stycznia będą płacić miastu wszyscy ci, którzy zatrzymują się na przystankach. Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej korzystanie z przystanków komunikacyjnych na terenie miasto kosztować ma 5 groszy za każde zatrzymanie.

Przypomnijmy, że od stycznia drożeją również bilety w PKM Jaworzno.

Będzie nocny z Katowic! Od nowego roku

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marzena (gość)

masakra ludzie pracy nie maja a tu trzeba płacic wiecej prace dajcie a nie tylko podnoscie kase za wszystko a gdzie podwyszki dla pracownikow??? tak samo jak w autobusach kto to widzial zeby 4letnie dziecko płaciło juz połowke masakra powinny dzieci płacic połowke od 7lat jak idzie do szkoly a nie najlepiej maja ci co siedza za biurkiem i nic nie robia tylko kase zbieraja i to gruba a ty tyraj jak wół za 1300zl masakra co sie dzieje nie tylko w jaworznie ale w całej Polsce

henio (gość)

Ceny biletów w busach muszą pójść w górę bo to, paliwo drożeje, kierowca chce więcej zarobić no i zbliża się do Europy, w tym Polski, wielki kryzys. Niedługo dojdzie do takich sytuacji jak za czasów mojego dziadka. Pracował on wtedy w Sosnowcu i do pracy chodził pieszo wzdłuż torów kolejowych, bo nie było go stać na bilet. Gdy obok niego przejeżdżał pociąg, to zwalniał i wychylał się z niego konduktor zapraszając dziadka do wagonu za 1/3 ceny biletu. Może dożyjemy takich czasów.

Michał (gość)

Wszyscy niech podniosą i w końcu Jaworzno stanie się drugim Amsterdamem i wszyscy będziemy jeździć rowerami... a ich będzie szlag trafiał.