Raport UOKiK 2017. Zatankowałeś paliwo zanieczyszczone np. wodą, a potem czekała się droga naprawa samochodu? Takim sytuacjom stara się zapobiec Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i sprawdź, na których stacjach benzynowych w woj. śląskim pojawiły się pewne nieprawidłowości...

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych [raport UOKiK: I kwartał 2017]

Sprawdź jak wypadły stacje benzynowe woj. śląskiego w raporcie UOKiK, w których paliwo było prawidłowe... a na których pojawiły się pewne wątpliwości - kliknij TUTAJ i sprawdź raport!

Zobacz również:
Instalacja LPG w samochodzie. Czy warto montować?


Moto

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maja (gość) (TG)

Od jakiegoś czasu myślałam, że z moim autem coś się dzieje. Po prostu stary się robi i tyle. Do czasu aż na mojej stacji zatankowałam paliwo dla mojej kosiarki. Wszystko stało się jasne. Kosiarka o mało nie zabiła mnie tym co zaczęło się z niej wydobywać. Paliwo było tłuste i jakieś dziwne. Zaczęłam tankować na innej stacji i wszystko wróciło do normy z samochodem. Omijać z daleka 1 2 3 Statoil koło Lidla w Dąbrowie Górniczej

TG (gość)

A PB w Tarnowskich Górach sprawdziliście?
Wątpię. Silnik chodził mi jak kosiarka, głośno i problematycznie. Nikt nie wiedział co to jest. Ponad rok wielu wizyt w autoryzowanym serwisie. Wymieniono mi połowę podzespołów w aucie i nic. Natal fatalnie. Przypadkiem zatankowałem gdzie indziej, na Orlenie. Zmiana natychmiastowa. Po 2 miesiącach tankowania tylko na Orlenie silnik się uspokoił, chodzi cichutko, a autko śmiga bardzo sprawnie. Tak więc zalecam wizytę kontrolerską na BP w TG w Lasowicach (i nie tylko, bo w tym małym mieście są aż 3 stacje tej firmy, na styku tras wylotowych, czego nie uważam za przypadek).