Giełda samochodowa w Mysłowicach. Ile kosztuje używane auto? Coraz cieplej, to i coraz większe zainteresowanie kupnem samochodów używanych. Zajrzeliśmy 29 kwietnia 2018 r. do Mysłowic na największą giełdę samochodową w regionie. Znajdziemy tu ponad 1000 samochodów, które kupimy „z pierwszej reki”, albo od sprzedawców z licznie obecnych tu komisów. W niemal każdy weekend miejsce to przeżywa prawdziwe oblężenie.

OFERTY SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW Z CENAMIGiełda samochodowa w Mysłowicach znajduje się przy ulicy Obrzeżnej Północnej. Kupimy tu samochody używane, często w doskonałym stanie, ale nie zawsze. Wiele spośród wozów to modele sprowadzane z zagranicy, ale równie często samochody, które zostały w Polsce wyprodukowane, albo tu miały pierwszą rejestrację.

Choć giełda największy rozwój przeżywała w latach 90-tych, to nadal działa prężnie. I nic dziwnego. Rynek samochód używanych w Polsce wciąż jest na fali wzrostowej. Oczywiście kupujemy nowe auta, ale zdecydowanie częściej właśnie te z drugiej ręki. Za popytem idzie podaż.

ZOBACZ KONKRETNE SAMOCHODY I CENY WYWOŁAWCZE W GALERII ZDJĘCIOWEJ

A jakie auta używane znajdziemy na giełdzie samochodowej w Mysłowicach? Sami zobaczcie.

Rok, przebieg i cena w opisach zdjęć

Niektóre z modeli, to ubiegłoroczne roczniki. Sprzedawcy kuszą niskimi przebiegami - nawet kilkanaście tysięcy km - i cenami. W Mysłowicach znajdziemy auto za 2,5 tys. zł, ale trafiliśmy też na takie za ponad 100 tys. zł.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!