The BR BAND to klasyczne trio blues-rockowe, złożone z doświadczonych śląskich muzyków The BR BAND to klasyczne trio blues-rockowe, złożone z doświadczonych śląskich muzyków

The BR BAND to klasyczne trio blues-rockowe, złożone z doświadczonych śląskich muzyków (© materiały zespołu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dziś - w sobotę, 1 lipca - w Jaworznie dobry koncert bluesowy, a po nim jam session. Wystąpi żorski The BR BAND w składzie: Bogdan Rumiak – gitary, wokal; Jerzy Szyja - bas; Adam Wątły – perkusja.

The BR BAND to klasyczne trio blues-rockowe, złożone z doświadczonych śląskich muzyków. Grupa wykonuje w większości autorskie utwory, tworząc mieszankę rocka, bluesa i jazzu. Uwielbiają grać, ich żywioł to koncerty! Sami mówią o sobie, ze znakiem rozpoznawczym zespołu jest też dowcip i świetny kontakt z publicznością. BR BAND to kolejny skład niestrudzonego Mr. Bluesa - Bogdana Rumiaka. Z pewnością nie zabraknie też znanych coverów. Na jam session zaproszeni mogą czuć się wszyscy chcący pograć muzycy.

Pamiętajcie, dziś, sobota, godzina 20, Jazz Club Muzeum przy ulicy Pocztowej.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!