Zakończyło się głosowanie w plebiscycie na Człowieka Roku. Wybraliśmy wspólnie osobę, dzięki której nasze życie wygląda trochę lepiej. Pośród zwycięzców miejskich etapów wybierzecie jednego Człowieka Roku województwa śląskiego na dziennikzachodni.pl. ZOBACZ WYNIKI

Rok temu w konkursie na Człowieka Roku 2011 w Jaworznie wygrał ks. Mirosław Tosza, opiekun Wspólnoty Betlejem z Dąbrowy Narodowej. Drugie miejsce zdobyła Maria Stróżniak, szefowa wolontariatu w hospicjum Homo Homini im. św. Brata Alberta w Jaworznie. Trzecią pozycję zajął wtedy Andrzej Sermak, dzisiaj były trener Szczakowianki Jaworzno.

Ks. Mirosław Tosza, jaworznicki Człowiek Roku 2011 ... z Betlejem [ZDJĘCIA]

Przeczytaj [REGULAMIN]


Wiadomości

Komentarze (36)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Społecznik/mk/ (gość)

Konkurs na Człowieka Roku 2012 -rozstrzygniety przez głosy /SMS/ jaworznian.1-sze miejsce Pan A. Zastawnik -561, 2-gie miejsce ks.M. Lizończyk-555, 3-cie miejsce 122 głosy i dalsze miejsca poniżej 38 głosow.Świadczy to 2-ch osobach wybitnych w Jaworznie. Pan A.Zastwnik osoba mało znana mieszkańcom jaworzna, ale ma charyzmę w sobie i wygrał swją postawą społeczną i dobrym sercem ,skierowanym na drugą osobę w potrzebie ! Ks. Mariusz Lizończyk znany jest nie tylko w Szcakowej ale w całym mieście .Swoją postwą ,wiedzą ,inteligencją oddziłuje na grupę mieszkańców .Często jest zapraszany do wzięcia udzialu w uroczystościach ,jest niepisanym KAPELANEM ludzkich serc. Jest zapraszany przez Senirów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, przez Harcerski Kręg Seniora przez Środowiskowy Klub MCKiS "Relaks" , Zespoły Spiewacze, Jest Duszpasterzem Związku Maszynistów PKP Szcakowa , Zastrzepił turystykę kolarską w Dz. Pieczyska, Prowadzi korepetycje / z przedmiotów szkolnych/ dla młodzieży u siebie na plebani prowadzi świetlicę "TABOR" dla młodzieży . Za to jest osobą szanowaną i cenioną w swoim środowiski i nie tylko !
Nie umniejszam zaśług proboszczowi ks. J. Gutowi w Szczakowej ale ich współpraca stanowi domino dla społeczności Szczakowej i Pieczysk. Życzę obu zdrowia i dalszej działalności na rzecz mieszkańcow Jaworzna !!
odpowiedż do: -nikt/gośc/ z dn 2013.02.01
- ja /gość/ z dn.2013.02.01

Ryszard Karkosz (gość)

Dziękuje bardzo wszystkim, którzy oddali swój głos na mnie w plebiscycie na Człowieka Roku 2012 w Jaworznie. Gratuluje panu Andrzejowi zwycięstwa, a pozostałym nominowanym w konkursie codziennej, społecznej pracy na rzecz naszej lokalnej społeczności dla dobra wspólnego.

Andrzej Zastawnik (gość)

Bardzo dziękuję wszystkich mieszkańcom miasta Jaworzna za oddane głosy, za wsparcie i za docenienie mojej pracy na rzecz społeczności lokalnej. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie jako przedstawiciela Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej działającej przy kościele Adwentystów Dnia Siódmego. Moja działalność na rzecz miasta jest poza podziałami. Jest mi tym bardziej miło, gdyż w plebiscycie brały udział szczególne osoby, bardzo znaczące w życiu społeczności lokalnej i mam świadomość, że każda z osób biorąca udział w plebiscycie zasługiwała na wyróżnienie. Dziękuje również Redakcji Dziennika Zachodniego i wszystkim zaangażowanym w organizację.

Mirosław Kempka (gość)

Witam, w imieniu swoim oraz Zarządu Fundacji "RATOWNIK GÓRNICZY" chciałbym pogratulować zasłużonego zwycięstwa Panu Andrzejowi Zastawnikowi a także podziękować Wszystkim za oddane na mnie głosy. Jako Fundacja zrobimy wszystko aby nie zawieść Państwa zaufania, dziękuję i pozdrawiam Mirosław Kempka.

xxxxx (gość) (ja)

W pełni się zgadzam z Pana wypowiedzią , dla księdza to jest zawód a nie coś nadzwyczjnego pomaganie innym, to leży w jego obowiązku za to żyje dzięki naszym darom na tacy.

ja (gość)

Duza ilosc pozytywnych opini bardzo odnosnie tego pana mnie zaskakuje. Pieczyska , Dobra znaja tego czlowieka z nieco innej strony. Jest osoba kontrwersyjna o jezyku i sposobie zachowania ktory nie pasuje do duchownego. Nie rozumie tez dlaczego mialby byc nagradzany za to co jako duchowny POWINIEN robic z automatu bez poklasku i splendoru.
Znam duzo duchownych , ktorzy ostatnie portki oddali by blizniemu nie maja kasy na wyskoki na narty , pasje motoryzacyjne itp. Zastanowcie sie....