Na balu nie zabrakło tańców, pląsów, konkursów i dobrego humoru.

Obok księżniczek, wróżek, cyganek, rycerzy i piratów, bawiły się także postaci z ulubionych bajek: Kubuś Puchatek, Czerwony Kapturek, Scooby Doo. Dziewczynki ubrane w długie, powłóczyste, balowe suknie, pięknie wyglądały tańcząc i wirując w takt muzyki. Chłopcy zaś najczęściej wybierali strój Batmana, Spidermana, Pirata i Kowboja. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki. Były one przeplatane zabawami i korowodami.

Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu, pamiątkowe zdjęcie. Przedszkolaki wracały do domów we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Anna Augustynek

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!