PKM Jaworzno. W święta mniej autobusów

Uwaga pasażerowie PKM Jaworzno, jak informują pracownicy tego miejskiego przewoźnika, w związku ze zmniejszonym zapotrzebowaniem na przewozy w okresie świąteczno-noworocznym, w wigilię, Boże Narodzenie, sylwestra i Nowy Rok będzie jeździć sporo mniej autobusów.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij
PKM Jaworzno. W święta mniej autobusów:

W wigilię, 24 grudnia, i sylwestra, 31 grudnia, autobusy PKM Jaworzno będą kursować jak w dni robocze wolne od nauki szkolnej tylko do go. 17.00. Po godz. 17:00 wykonane zostaną tylko wybrane kursy (w internetowym rozkładzie kursy wyłączone w wigilię oznaczono kolorem czerwonym, a w sylwestra kolorem niebieskim.

W Boże Narodzenie, 25 grudnia, i w Nowy Rok, 1 stycznia, ograniczenia w PKM Jaworzno będą trwały do godz. 14.00 (wyłączone z obiegu kursy mają kolor pomarańczowy).

Po godz. 14.00 autobusy PKM Jaworzno zaczną jeździć wg rozkładów na niedziele i święta. 26 grudnia autobusy mają kursować jak w niedziele i święta, bez dodatkowych ograniczeń. 23, 27 i 30 grudnia - rozkłady na dni robocze wolne od nauki szkolnej. Tutaj też nie będzie wyjątków.

Oznaczenia znajdziecie na stronie internetowej PKM Jaworzno.

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar
Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię